הבריכה של קלי פתוחה לעסקים גלישת גלים

הבריכה של קלי פתוחה לעסקים


כתבה מאת: גבי וולוביק

סלייטר: "זה מרגש אותי לראות את הגל הזה נשבר, אחרי שעבדנו עליו יותר מ-10 שנים. זה יכול להיות דבר גדול לעולם הגלישה. אם הדבר נעשה בדרך הנכונה".

אבל, מהי הדרך הנכונה?

בטוח שלא: שמירה על מעטה סודיות שלא הייתה מביישת את מעגל האבטחה של דולנד טראמפ, הזמנת גולשים מפורסמים ויצירת באזז עצום כלפי אותה אניגמה שכל גולש מסביב לגלובוס רצה לפתור כדי לישון טוב יותר בלילה.

אך לפי אתרים גדולים בעולם, זו אינה המציאות יותר. הבריכה של קלי – פתוחה לעסקים!

(רעש של תופים וחצוצרות)


איך נשמעים לכם 6 אירועים בשנה בלימור (ארה"ב) השמשית?

לפי מקורבים וכמה דמויות מפתח בתעשיית הגלישה העולמית, קבוצת ההשקעה של קלי, הגישה לא מזמן בקשה להפעיל (עד) 6 אירועים לשנה קלנדרית, בחוות הגלישה הפרטית שלהם.
האירועים אותם מבקשת לקיים הקבוצה יכולים להיות אירועי מייצג (יעני "שופוני"), וזו פיסת אינפורמציה די משעממת, אם נודה באמת. אך השינוי הדרמטי שמסעיר את הרשת בזמן האחרון הוא הבקשה לאישור קיום תחרויות מקומיות ובינלאומיות אצלם בחווה. אוסיף קצת שמן למדורה בכך שאעדכן כי הקבוצה ביקשה גם אישורים להופעות מוזיקה ואירוח של עד 8,000 איש בחצר החווה.

אוקיי קלי, כנראה שזו באמת הדרך הנכונה.

אתם מבינים מה זה אומר, נכון?

אני לא רוצה להיות זה שכותב את זה ראשון ופותח פה לשטן, אבל- קהל של אלפי איש? במה לחסויות? קיום תחרויות בינלאומיות? יתכן שבעתיד הלא רחוק נוכל לראות תחרות של ליגת ה WSL בגל המלאכותי הטוב ביותר בעולם. וכמה אושר זה ייתן לנו הגולשים לראות את ג'ון ג'ון פלורנס בקומבינציה של 10 נקודות המורכבות מ-3 צינורות ו-2 אלי-אוופים ברוטציה שלמה באוויר?


אני לא חושב שאפשר למדוד או לכמת את התשובה לשאלה האחרונה שלי. אבל עם כל הציפייה ישנו גם הפחד לאכזבה. יכול להיות שאנחנו עומדים בפתח של עידן חדש? עידן בו הטכנולוגיה מהווה מפתח לקיומו של הספורט הטהור בעולם? אותו ספורט שנתון לכוחות הים והאוקיינוס ומאפשר לנו את החיבור האישי שלנו עם הטבע?

אז יכול להיות שאני קצת דרמטי, ובריכות הגלים הינן מענה מעולה לתקופת היובש שיכולה בקלות לפקוד את חופינו. אבל עדיין, יש משהו בתוכי שעדיין מסרב להתמסר לפנטזיה הזו.

הידיעה האחרונה חשובה וקריטית עבור עולם הגלישה מכיוון שהיא שופכת עוד קצת אור על אפלת הגל המסתורי בעולם, וסביר להניח שקיום תחרויות של סבב הCT- יעשו גם הן את תרומתן לעולם הגלישה, ואי אפשר להתעלם מהעובדה שהבריכה נותנת מענה חסר תקדים לימים בהם הים פלטה. כנראה שאני אצטרך לחיות עם החשש הפנימי המבוסס על הניסיון האמרה: "בכל משהו שנראה מושלם, יש קאץ' קטן".

 

Spread the love