תקנון האתר


תקנון חוקי האתר והעלאת פוסטים/מאמרים ומודעות :

כל טקסט באתר זה מתייחס לגברים ולנשים באופן שווה, לשון זכר (או נקבה) מתייחס לכלל בני האדם ללא אפליה של דת , גזע או מין . שימוש בלשון זכר נעשה באתר לצורך אחידות או מטעמי מגבלות טכניות בלבד   .

בתקנון זה, “תכנים” מתייחס לפוסטים/מאמרים , מודעות (יד שנייה) , נתונים , ידיעות , תכנים , תמונות , קטעי וידאו , קטעי אודיו (שמע) או כל תוכן אחר בכתב שמועבר לגולשי האתר בכל אמצעי או דרך כלשהי הקיימת בין אם הוא בבעלות האתר או בבעלות צד שלישי, המאפשר לאתר לעשות בו שימוש.

“האתר” מתייחס לאתר האינטרנט:  www.getx.co.il  על כל שלוחותיו בהווה ובעתיד, אתרי אח ואחות, וכן לבעליו מחזיקי השרתים שלו, מנהליו ובעלי ה דומיין שלו.
“הכתב” מתייחס לכל כותב פוסט/מאמר, תוכן, מודעה, הודעה או עורך אשר משתתף באתר באופן אקטיבי או פסיבי.

האתר שומר על חוקי ישראל, ובהתאם לכך, האתר אינו מתיר מלפרסם תכנים מסוגים הבאים:

 • פגיעה בפרטיות.
 • עוסקים בהוצאת לשון הרע.
 • תכנים בעלי אופן מיני או אלים.
 • גורמי נזק או פוגעים ברגשות הציבור.
 • תכנים שהם דתיים או אנטי דתיים באופן מופגן.
 • תכנים בעל אופי פוליטי או מסית בכל דרך שהיא.
 • תכנים אשר מפירים את חוקי ישראל באופן כלשהו.
 • תכנים המכילים קוד מזיק, וירוס או כל גורם מזיק אחר.
 • תכנים אשר עשויים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו.
 • תכנים גזעניים או כאלה שפוגעים בדת, מין או גזע של מי מהקוראים.
 • תכנים אשר מפירים זכויות יוצרים או קניין רוחני של כל גוף ללא רשותו.
 • תכנים המעודדים לאלימות או לביצוע עברה כנגד החוק (פלילי או אזרחי(.
 • תכנים אשר נוגדים את ערכי האתר (כבוד הדדי , חברות ושיתוף )או המכפישים בתוכנם את דברי כותב אחר.
 • תכנים בעלי אופי מסחרי שלא כללו בתחתית הפוסט את שם הכותב וכמו כן שם בית העסק שעומד מאחוריהם.

 

האתר רשאי לסרב לפרסם תכנים אשר מפירים לדעתו אי אלו מהתנאים הנ”ל , או לחילופין רשאי להסירם לאלתר עם קבלת תלונה על הפרה של אחד או יותר מהתנאים הללו. כמו כן , האתר יכול לפעול כנגד מפרסמי ההודעה, להקפיא ו/או לסגור את חשבונם. האתר שומר לעצמו את הזכות לערוך, לשנות, למחוק או לתקן כל תוכן באתר ללא הסכמה מראש או בדיעבד וללא הודעה לכותב התוכן.

כמו כן אין להעלות לאתר תכנים העוסקים ב :

 • דואר זבל / SPAM מכל סוג שהוא
 • בקשות להזמנה לאתרים כלשהם
 • תחרויות, הגרלות או זכיות כלשהן
 • התגרות במנהלי האתר או התעלמות מהוראותיהם באופן עקבי
 • חזרה של משתמש / USER לא מורשה בשל הפרת הכללים הנ”ל בעבר.
 • פוסט/מאמר עם כותרת לא ברורה או סתמית או לא קשורה לתוכן הפוסט/מאמר.
 • “הוצאה מן הארון” (OUTING), גילוי פרטיו האישים, מידע שנמסר בפרטיות או עליהום על אדם כלשהו.
 • פרסום עצמי, של אתר או אדם כלשהוא אלא אם בכפוף למדיניות האתר תוך יצירת קשר עם נציג האתר תחילה.
 • פוסט/מאמר הכתוב בשפה לא ראויה/לא מכבדת/מזלזלת כלפי אדם/עסק/ארגון לא תתקבל באתר ויוסר מידית.
 • תמונת משתמש (AVATAR) בעלת גודל או תוכן לא ראויים.
 • פוסט/מאמר (פרטי) ללא ציון שמו של כותב הפוסט וניסיונו בתחום שבו המאמר עוסק כמו כן לא יורשו חתימות מתגרות, מסחריות, צעקניות או מתלהמות.
 • פוסט/מאמר (מסחרי) ללא ציון שמו של כותב הפוסט , שם בית העסק וניסיונו בתחום שבו המאמר עוסק כמו כן לא יורשו חתימות מתגרות, מסחריות, צעקניות או מתלהמות.
 • שליחת הודעות פרטיות מסחריות, מציקות או מטרידות באופיין בין אנשים שונים באתר
 • הזמנה ליבוא אישי מרוכז, רכישות קבוצתיות, יבוא אישי מרוכז וכדומה.
 • קישורים/לינקים לאתרים לא חוקיים, אתרי תוכן, אתרי אינדקס לתכנים לא חוקיים, מוזיקה, תרגומים או תוכנות בלתי חוקיות וכדומה.
 • הודעות החוזרות על עצמן , או הפצה של הודעה ביותר מפורום/קטגוריה/קהילה אחת .
 • שימוש מופרז בהודעות (פוסט/מאמר החוזר על עצמו יותר מפעם אחת) , פתיחת שרשורים חוזרים ונשנים במטרה להציף את הפורומים , הלוחות או מיקום אחר באתר למטרת יצירת כאוס באתר וחבלה מכוונת .
 • הודעות שמפורסמות שלא בקטגוריה/תת קטגוריה/קהילה/תחום/עניין שאינן רלוונטיות לאותו תחום
 • לינקים או בקשות לחיצה על אתרי REFERRAL או אתרי/עסקי פירמידה
 • פרסומים של אתרים מתחרים, או בעלי פעילויות מקבילות לאלה של האתר.
 • קישורים לתוכן גנוב, פריצות למטרות גניבת תוכן, חיבורי לוין, כבלים או תוכנה.
 • תכנים או תגובות מתלהמות, ובמיוחד לא התקפות אישיות כנגד מי מבין גולשי או חברי האתר או כל אדם אחר.
 • בעלי ענין/אינטרס מסחרי המעלים פוסט/מאמר חייבים להזדהות למנהלי האתר תחילה ואינם מורשים להביע דעה אישית על מוצרי מתחריהם בכל אופן שהוא.
 • הצעות/הודעות מכירה או קניה של ציוד מיד שנייה לא יפורסמו ע”י גורמים מסחריים כי אם רק מצד אנשים פרטיים הודעות אלה יפורסמו אך ורק במקומות המיועדים לכך בלבד: לוחות קניה/מכירה, פורומים שהותאמו לכך.
 • שימוש של משתמש ביותר מאשר שם משתמש בודד. אם יש בעיה להיכנס למשתמש כלשהו, אנא צרו קשר עם מנהלי האתר למייל :

info.getx1@gmail.com

האתר הינו פורום חופשי, ולכן אינו מסנן באופן פרטני את תכניו. באם הודעה זו או אחרת פוגעת בחוקי האתר, אנא פנו באופן מידי למנהל/צוות האתר במייל :

info.getx1@gmail.com

וציינו את ההודעה הבעייתית. הדברים המובאים על ידי הכותבים והגולשים באתר והמפורסמים בו הן דעות פרטיות בלבד והאתר אינו אחראי על תוכנם או על אמינותם.

התכנים באתר חשופים לכלל הגולשים באינטרנט, ולפיכך האתר אינו אחראי לאופי התגובות, זהות המגיבים או אופן תגובתם. לכן, האתר אינו נושא כלפיך (או כלפי מי מטעמך) באחריות לתגובות או לתכנים אלה, או לנזק או תוצאה אשר עשויים להיגרם לך או לרכושך בעקבות תגובה או תוכן כלשהו באתר.

האתר אינו “גוף תקשורת” כמו עיתון, הוא אינו מסנן ועורך הודעות טרם פרסומם, ולכן אינו חייב באיזון, או בהעברת תכנים לגופים אשר עליהם מסתמך התוכן לתגובה. במידה ויש צורך בתיקונים או בתגובות, אנא צרו קשר עם מנהלי האתר עם המידע המתאים למייל

info.getx1@gmail.com

. בגוף כזה, אין האתר נתון לחוקי “לשון הרע” ותביעות דיבה, בהתאם לתקדימים קודמים במשפט הישראלי.

האתר אינו נושא בכל אחריות ביחס לתכנים המפורסמים באתר, או במכשיר קצה שבהם הם עשויים להופיע (טלפונים ניידים , טאבלטים וכדומה) : תוכנם, אמינותם, דיוקם, מהימנותם או השפעתם על מחשב או מכשיר קצה וכן לנזק כלשהו, אי נוחות, עגמת נפש, או כל תוצאה אחרת כיוצא באלה, ישירה או עקיפה אשר עשויה להיגרם למי מן הגולשים, רכושם, או כל צד שלישי כתוצאה משימוש באתר או חשיפה כלשהי לתכניו.

תכני האתר, ובכלל זה הודעות, פסטים/מאמרים, תמונות או כל סוג תוכן אחר אשר נתרם לאתר על ידי מי מן הגולשים, נמסרים באחריות בעליהם בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני על תכני האתר, עיצובו, בכל עמוד, תוכן, מאמר, טקסט, הודעה, שרשור, קובץ, תוכנה, גרפיקה, לוגו, תמונה או צליל או כל חומר הכלול באתר, שייכים לאתר ולבעליו בלבד. אין להפיץ, להעתיק, לשעתק, להציג בפומבי, לפרסם או למסור לצד שלישי ללא הסכמה בכתב של הנהלת האתר. סימני המסחר, הלוגו והגרפיקה , ה דומיין ותכניו של האתר הם קניינם של בעלי האתר בלבד, או, במידה ופורסמו מטעם גוף אחר -קניינו של גוף זה בלבד. אין לעשות בהם שימוש ללא הסכמה בכתב ומראש מהנהלת האתר.

השימוש באתר ובתכניו, כאמור, ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS) בהתאם להחלטות ולתקנות האתר. לא יהיה לכל אדם טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר, החברה, או כנגד בעליהם בגין תכונות השימוש, אי שימוש, נגישות, אי נגישות, מגבלות, תגובות או כל גורם אחר אשר פרסום באתר או במכשירי הקצה המחוברים עליו עשויים לגרום. השימוש בתכני האתר, יעשו על אחריות הגולשים או מי מטעמם הבלעדית והמלאה.

מנהלי האתר רשאים לסגור את האתר, לשנות את אופיו, להעביר את בעלותו, להוסיף או לשנות את עיצובו או מבנהו, לשלבו באתרים אחרים, לשנות את זמינותו או דרך גישתו או לפעול בכל צורה שהיא ללא התראה או הודעה מוקדמת. לא יהיה לאדם כלשהו טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר בהקשר לכך.

אין כל התחייבות שהשירות של האתר לא יופרע, או יופסק או יינתן כסדרו ללא הפרעות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית לשרתי האתר, נזקים, קלקולים, בעיות, תקלות, כשלים בחומרה או בתוכנה, או בקווי התקשורת של ספקית השירות או בכל תעבורה כזו או אחרת לתוך או מתוך האתר. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק שעשוי להיגרם כתוצאה מאלה, באופן ישיר או עקיף, או מעוגמת נפש וכיוצא מכך, אשר עשויים להיגרם למי מן הגולשים, למקורביהם או לרכושם של כל אלה כתוצאה מכל זאת.

האתר מחייב לנהוג במשנה זהירות לגבי התכנים המתפרסמים באתר, וכלל זה בהמלצות לשינויי חומרה, תוכנה, פעולות, תיקונים, המלצות או אי-המלצות על חברות, שירותים, מוצרים או כל דבר אחר. ההמלצות אינן באות ממומחים רשמיים בתחום, ולפיכך אינם יותר מעצה מחבר אל חבר, ואינם המלצות מקצועיות. לפיכך, האתר ובעליו אינם אחראים על תוצאות ישירות או עקיפות כתוצאה מפעולה אשר נגרמת כתוצאה מתכני האתר, על הגולש חלה האחראיות המלאה על פעולותיו ותוצאותיהן.

האתר מתחייב להימנע, במידת האפשר, ממסירת פרטיהם האישיים של הגולשים/USERS לצד שלישי ללא הסכמתו המפורשת. במקרים שבהם יחויב לעשות זאת על פי חוק, דין, איום בצעדים משפטיים (פליליים ו/או אזרחיים) בגין פעולות שבוצעו באתר. במידה ותועבר בעלות האתר ו/או ישונה תקנון האתר, יתכנו מקרים נוספים להעברת פרטיהם האישיים של הגולשים, או במידה והתנאים לעיל מולאו, רשאי האתר להעביר את פרטים אלה לצד שלישי, בהתאם להוראות הצו השיפוטי, או תנאי האתר באותה עת.

אין האתר מתחייב כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים או יובילו לאתר או דף אינטרנט פעיל ועובד. אין האתר אחראי, בכל צורה או דרך, לתכנים אשר מקושרים אליו או מקושרים בדרך כלשהי לאתר. אין בעובדה שקיים קישור כלשהו בין האתר לעמוד כלשהו באינטרנט בכדי ללמד על היותו מהימן, מלא, עדכני או תואם לחוקי האתר או חוקי מדינת ישראל, והאתר ובעליו לא יישאו בכל אחריות בנידון. אין האתר אחראי לנזק כלשהו, ישיר או עקיף, אשר עשוי להיגרם משימוש או אי שימוש בקישורים כאלה או אחרים אשר קיימים באתר או בגין שימוש או הסתמכות על המידע או התכנים המתפרסמים באתר, בקישורים אליו או ממנו על ידי האתר עצמו או על ידי צדדים שלישיים כלשהם.

האתר רשאי להפסיק את גלישת משתמש (פרטי/מסחרי) כלשהו, קבוצה כלשהיא או גולשים באתר בכל שלב, ללא התראה מראש, וללא סיבה מיוחדת או במקרה של הפרת מי מתנאי תקנון זה.

האתר רשאי לבטל יכולות מסוימות ממשתמשים ספציפיים (כגון חתימה, גישה להודעות פרטיות, ביטול סימנים מסחריים, ביטול תמונת AVATAR) ללא התראה או אישור מראש.

אזורים באתר עשויים להוות במה לפרסומים מסחריים, כגון לוחות קניה ומכירה ופורומים למטרות מסחריות. אין האתר צד בעסקה כלשהי בתחום זה, ואינו אחראי לנכונות הפרסומים, דיוקם, אמינותם, זהות המוכרים או הקונים, או ערב לקיום תקין של העסקה, למחיר המוצר, לתקינותו, או קיומו בפועל. האתר מהווה תווך לתקשורת בין המוכר לבין הקונה או בין המפרסם לבין הקורא, ואינו מהווה מתווך או צד בפועל בעסקה כלשהיא , כל שכן ערב לקיום עסקה, לתנאיה, או לנזק, פגיעה או הפסדים כלשהם אשר עשויים להיגרם למי מן המשתתפים באתר בגין שימוש מסוג זה באתר.

האתר עשוי לכלול פרסומים מסחריים כאלה או אחרים, הפרסומים כולם הם באחריות המפרסמים בלבד, ואין האתר אחראי לפגיעה כלשהי שעשויה להיווצר כתוצאה מפרסום כלשהו לגולש באתר, או מי ממקורביו או לצד שלישי כלשהו.

האתר מקבל בזאת תכנים, מאמרים, תמונות או כל חומר אחר , ללא כל תמורה (למעט פרסומות/באנרים או פוסטים/ מאמרים מצד גופים מסחריים שכן יחויבו בתשלום רק לאחר 3 חודשים מיום ההשקה 15.5.15) בהווה, עבר או עתיד, וללא הבטחות נסתרות, גלויות או טובות הנאה, ובכפוף למתן קרדיט בלבד. הכתב נותן בזאת רישיון (“הרישיון”) לעשות שימוש בתכנים המצויים בבעלותו. רישיון זה מאפשר לאתר לעשות כל שימוש בתוכן זה, לרבות פרסומו, הדפסתו, העברתו לגופים חיצוניים, עיתונים וכדומה , לפי שיקול דעת האתר וללא הגבלת זמן.

תלונות על מדיניות תמחור בישראל יוגבלו לשרשורים המתאימים או לפורומים המתאימים לכך. משתמשים באתר אשר ינסו שוב ושוב לגרור דיונים לתחום זה יורחקו מהאתר (זמנית או לצמיתות).

האתר רשאי, מעת לעת, לשלוח הודעות פרטיות או דוא”ל (ניוזלטרים/פרסומות/מבצעים/קופונים/ידיעות/חדשות) לחבריו בהקשר להודעות חשובות הקשורות לתכני אתר והתחומים שהאתר עוסק בהם , פעילותו, התראות על פעילות חריגה, הודעות פרטיות או בהקשרים אחרים הקשורים לכך. כל הנרשמים לאתר מסכימים מראש לקבל תכנים אלה אם הן לא התבקשו במפורש.

כותבים באתר

כל אדם המעלה לאתר פוסט/מאמר/כתבה/ידיעה/מודעה/שרשור או כל תוכן אחר בצורה של טקסט/תמונות/סרטונים/קישור לסרטונים/קטעי צליל או שמע/לינקים לאתרים אחרים יהווה לצורך העניין “כתב” באתר. הכתב מאשר בזאת כי הוא מאשר לאתר לערוך שינויים בתוכן, לשנותו או להוסיף אותו לתכנים אחרים/תחומים אחרים/קטגוריות/תתי קטגוריות כפי שהאתר רואה לנכון.

הכתב מצהיר ומתחייב בזאת כי כל הזכויות בתכנים הן שלו ושלו בלבד, ואינן מפירות או פוגעות, ולא תפרנה או תפגענה בעתיד, בזכויותיהם של צדדים שלישיים כלשהם, ואין ולא תהיה כל מניעה ממתן הרישיון לאתר תחת תנאי הסכם זה ועשיית שימוש מלא בתכנים לעיל על ידי האתר, לרבות כל תמונות, נתונים, קבצים, תוצאות, בדיקות, צילומים, כתבות, מידע או חומרים אחרים אשר ניתנים להפקה באמצעות התכנים או במסגרת השימוש בהם.

הכתב מאשר בזאת כי כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים הללו מועברים בזאת לאתר, אם כי האתר מאשר לו שימוש מלא בתכנים אלה בכל מקום אחר ובתנאי שהדבר יבוצע לגבי התכנים המקוריים בלבד, ולא התכנים לאחר שינויים או עריכתם אשר בוצעה במסגרת העבודה עם האתר. בתמורה, מסכים האתר להפיץ תכנים אשר מועברים על ידי הכתב, ולפרסם ברבים ובתנאי שהקרדיט של התכנים ישמר של הכתב בכל שלב ועת.

למען הסר כל ספק, הכתב מאשר בזאת ומתחייב בזאת כי אין בעצם התקשרות זו או בהסכם זה בכדי לשמש לרכישה כלשהיא, ולא נותנת לכתב זכות כלשהי או בעלות כלשהי באתר, בתכניו, בתוכנה שלו, בזכויותיו, בשמות או סימני המסחר שלו, בשמות המתחם (domain name) שלו או בכל בעלות אחרת הקשורה לאתר. פעולה זו מתבצעת ללא שכר, טובת הנאה או תמורה כלשהיא (כלומר, אין תנאי עוסק-מעסיק במקרה הזה).

כל כתיבה או פעילות באתר (כגון הנהלה, עריכה, צילום, שידור, ציור או יצירה אחרת), אלא אם כן מצוינת אחרת היא על בסיס התנדבותי בלבד!

במידה ונמצא כי אין בבעלות הכתב כל הזכויות האמורות לעיל, ובמידה ונחשף האתר, בעליו, מנהליו או כותביו או מי מטעמה בגין כל נזק, תשלום או הוצאה שיגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – בגין כל טענה, תביעה, ו/או דרישה שתועלה נגדם על ידי צד שלישי כלשהו כתוצאה מכל סיבה הקשורה במישרין או בעקיפין בתכנים, תוכנם או מהותם, לרבות שימוש באלמנטים גרפיים, באנרים, טקסט, קובץ או תוכן כלשהו, הפרת זכויות יוצרים או זכויות קניין רוחני, סימני מסחר, הוצאת דיבה או לשון הרע , שימוש באלמנטים פוגעים או אלמנטים הפוגעים בתקנת הציבור ו/או ברגשותיו או בגין הפרת תקנון זה – יודיע האתר בסמוך לאחר קבלת התביעה. האתר רשאי על פי שיקול דעתו הבלעדי לתת לכתב את האפשרות לנהל את ההגנה מול כל תביעה כאמור ובלבד שלא תתפשר מבלי לקבל את הסכמת האתר מראש ובכתב. במידה והאתר/החברה עשו שימוש בתוכן זה בתום לב, יפצה הכתב את החברה, עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ”ט עו”ד והוצאות משפט – עקב הפרת תנאי שימוש אלה. הכתב הוא האחראי היחיד ויישא בכל עול או נטל הקשור לתוכן אותו יצר, כתב או העתיק.

האתר שומר לעצמו את הזכות לבחור אלו תכנים יפורסמו מכלל התכנים אליהם התייחסה הסכמת בעל זכויות היוצרים. האתר שומר לעצמו את הזכות לערוך בתכנים שינויים ושכתובים במידת הצורך בהתאם לצרכי האתר. הכותב מאשר לאתר לערוך, לשנות, לתקן ולהעביר תכנים אלה לכל גוף חיצוני ובלבד שהקרדיט על התכנים ישמר של הכתב.

הכתב והאתר מצהירים ומאשרים כי לא מתקיימים ביניהם או עם מי מטעמם יחסי עובד מעביד ו/או יחסי שליחות או בעלות כלשהם. איש מהצדדים או מי מטעמם אינו יכול לטעון על בעלות באתר, בתכניו או על זכויות כלכליות כלשהן כתוצאה מהעברת התכנים שכן אין העברה זו מבחינת עשיית עבודה, ולכן אין זו פעולה כלכלית כלשהי. אין הצדדים יכולים לפעול ואינם רשאים להתחייב , לחתום או לפעול בכל דרך אחרת בשמו של צד אחר להסכם. האתר ראשי להמחות את כל זכויותיו והתחייבויותיו תחת הסכם זה לכל תאגיד אחר לפי הצורך.

במידה ומדובר בסקירת מוצר (חיובית/שלילית) כלשהו מצד כתב פרטי (לא מסחרי) הכתב מתחייב שאין בינו או מי מטעמו ביחסי עובד/מעביד או קשרים מסחריים עם החברה המספקת , מייצרת או מייבאת את המוצר לישראל. במידה וקיים קשר כזה, על הכתב ליידע את האתר על כך טרם העברת התכנים אל האתר. סקירה זו חייבת להיות עניינית ומקצועית בלבד ללא הכפשות של גורם זה או אחר (מסחרי או פרטי).

דעה של כל משתמש וכתב באתר היא דעה אישית ופרטית שלו ואינה מייצגת את עמדה האתר.

עוסקים בתחום

עוסקים בתחום מוגדרים כעובדים או כבעלי עסקים בתחומי העיסוק של האתר (ים/שלג/גלגלים) – בין הם חנויות , יצרנים , יבואנים , בתי ספר מקצועיים , קייטנות , מדריכים או מי מטעמם (יחסי ציבור, עובדים, חברים וכו´).

העוסקים בתחום חייבים להזדהות בפני מנהלי האתר.

העוסקים בתחום יכולים לפרסם את עסקיהם או לדון על מוצרים שהם מתעסקים איתם במובן שיווקי רק בתנאי שציינו בתחתית המאמר את שמם , בית העסק שמייצגים וניסיונם/הכשרות ותארים בתחום . כל עוסק בתחום המעלה פוסט/מאמר/כתבה/ידיעה אסור לו להביע דעה על מוצריהם/שירותיהם של מתחריו ובכלל על מוצרים/שירותים שלא מטעמו.

עוסקים בתחום יכולים לענות על שאלות טכניות על מוצרים/שירותים בהם הם עצמם עוסקים, כמו כן במידה והשאלה בפורום/בלוג לא שייכת לתחום עיסוקם יוכלו העוסקים בתחום להפנות או להמליץ על עוסקים אחרים בתחום (פרטיים/מסחריים) שהשאלה קשורה אליהם באופן זה או אחר ובהקשר חיובי בלבד.

פרסום עצמי (שלא בכפוף לתנאי האתר) או התנגחות בעוסקים אחרים בתחום יגררו הקפאה או הרחקה מהאתר.

כל מידע חדש הרלוונטי לתחומי/תכני העיסוק של האתר אודות מוצרים/שירותים/אירועים חדשים ניתנות למשלוח לכתובת הדוא”ל :

info.getx1@gmail.com

ויפורסמו בהתאם להחלטת עורך האתר.

עוסקים בתחום שהם מנויים בלבד (“מנוי עוסק בתחום”) המעלים פוסט/מאמר בשמם וציון בית העסק שלהם , יוכלו לכתוב הודעות פרטיות/מסחריות/שיווקיות תוך מתן שימוש בחתימות או לוגואים של החברה שלהם.

עוסק בתחום אשר לא יזדהה ואשר יפעל באופן מוסתר (ללא זיהוי מתאים) בתוך הפורום או בהודעות פרטיות יחויב על עלות מנוי עוסק בתחום רטרואקטיבית על כל הזמן שבו הוא היה פעיל באתר תחת זיהוי של משתמש רגיל.

האתר שומר לעצמו את הזכות לצנזר ואף לחסום משתמשים במידה ומתגלה עוסק בתחום אשר מסתתר תחת זהות של משתמש רגיל.

פרסום ומבצעים באתר

האתר מקבל תמורה עבור פרסום באנרים וכמו כן פוסטים/מאמרים בעלי תוכן שיווקי/פרסומי מצד בעלי עסקים בתחום (“מנוי עוסק בתחום”). האתר שומר על הפרדה בין מערכת התוכן לבין מערכת הפרסום, כך שמפרסמים אינם מקבלים יחס שונה עבור ציוד שנבדק ו/או תמורה כלשהיא (הודעות מפרגנות, הטיית דעת קהל או כל דבר אחר).

אין האתר יכול לוודא שסקירות/ביקורות/מודעות , מבצעים , פרסום או כל תוכן שיווקי אחר הוא אמין או אמיתי. במידה וגורם פרטי או מסחרי יכול להביא הוכחה על קיום בעיה חוקית/מוסרית/אתית/שקרית או אחרת בהעלאת פוסט מאמר מסוג זה או אחר הוא רשאי לעשות זאת באמצעות המייל תחילה :

info.getx1@gmail.com

. בכל מקרה של אי התאמה, או בעיה, יתברר הנושא לאשורו ביוזמת צד שלישי. בהמשך , האתר יקבע כיצד יתברר הנושא ובאיזו צורה, אם בכלל, יידרש תיקון בפרסום הפוסט באתר .

אין האתר מתחייב או אחראי לפרסומות ומבצעים . אין האתר מתחייב שגלום במבצעים כלשהם הנחה כלשהיא או שהן מהוות המחיר הזול ביותר בארץ או בעולם , בשוק או בכלל.

האתר ישתמש בהיגיון ובחברת הפרסום שדרכה הוא עובד בכדי לנסות ולסנן פרסום לא תקין, לא חוקי, לא מהימן או בעייתי. אין האתר מבטיח שבכל מקרה או בכל מצב, הפרסום יהיה אמין. אין האתר אחראי לפגיעה, כלכלית, פיזית, מוניטין או כל פגיעה אחרת, במישרין או בעקיפין שנגרמת בגלל פרסום מוטעה, מטעה, פרסום או מידע לא חוקי, לא אמין, או של גורם כלשהו לקורא, למי ממקורביו או לצד שלישי, כתוצאה מפרסום, מבצע או מידע כלשהו שמפורסם באתר.

האתר רשאי למנוע או להפסיק פרסום בכל עת וללא התראה מראש של תכנים אשר עשויים לגרום לנזק לקוראים, שעשויים לפגוע בעסקי האתר, להתחרות בו, להוות עבירה על חוקי האתר, או עבירה על חוקי המדינה, או מכל סיבה שהיא ללא התרעה מוקדמת ותוך פיצוי בהתאם להסכמי הפרסום שנחתמו (במידה ואין סעיף מתאים בחוזה, לא יימסר פיצוי כלשהו למפרסם).

לוחות האתר

כל משתמש רשום באתר, יכול לפרסם מודעה. (לגבי משתמש המוגדר כעוסק בתחום, ר´ הערות בהמשך).

באפשרותכם למחוק ולערוך את המודעות בכל עת דרך תיבת המודעות שלכם.

חובה לציין דוא”ל תקף.

יש לשים לב לקטגוריית הפרסום.

כל מודעה עוברת אישור ובאם המודעה אינה עומדת בתנאי תקנון האתר , המודעה לא תופיע בלוח ותוסר לאלתר.

במידת הצורך, תפנה הנהלת האתר למפרסם ההודעה, לצורך בירור פרטים נוספים ו/או הבהרות. במידה ולא יתקבל מענה ההודעה תמחק.

יש להיות מדויק ומפורט ככל שניתן בפרטי המודעה (תיאור הציוד וכדומה).

אם מפרסם המודעה הינו לקוח פרטי, יש לפרסם זאת במדור היד שניה.

אם מפרסם המודעה הינו עוסק בתחום, יש לפרסם את המודעה במדור עסקים . רק מפרסמים עם מנוי עוסקים בתחום רשאים לפרסם בלוחות האתר הרלוונטיים .

אין לפרסם מודעות כפולות תחת כמה קטגוריות שונות. המודעות ימחקו ותישאר מודעה אחת בלבד או לחילופין המודה תוסר כליל.

אין לפרסם מודעה עבור מישהו אחר .

יש להקפיד על תמונה (תמונות) אותנטית. (רצוי , לא חובה). כאשר המפרסם אינו מעלה תמונה למודעה, תמונת הקטגוריה תוצג באופן אוטומטי.

כל מודעה מיועדת לפרסום מוצר אחד בלבד, או סט מוצרים אשר נמכרים כיחידה אחת. אין לפרסם מספר מוצרים תחת מודעה אחת.

אנשים פרטיים:

ריבוי מודעות  של אותו משתמש, יועברו למדור עסקים (לאחר שיקול דעת). אם אתם מחליפים ציוד לעיתים תכופות ובכמויות ככל הנראה אתם מתפרנסים מזה.

משתמשים חדשים – מומלץ להוסיף פרטי התקשרות, זאת כיוון שלא תוכלו להשיב להודעות פרטיות.

עוסקים בתחום (מנויים בלבד!):

בעת העלאת פוסט/מאמר אין לפרסם מבצעים – זה לא המקום לפרסום מסוג זה.

אך ורק עוסקים בתחום בעלי מנוי מתאים יכולים לפרסם מודעות בלוחות. לפרטים ניתן לפנות ל:

info.getx1@gmail.com

שימו לב! במדור יד שניה, תמונות הקטגוריה הן להמחשה בלבד.

הנהלת האתר אינה אחראית לכל עסקה שתבוצע בין הצדדים בעקבות המודעות בלוחות האתר . באחריות המשתמש ומפרסם המודעה לבדוק פרטי כל עסקה שתתממש בעקבות פרסום המודעה באתר. אין הנהלת האתר קשורה לעסקה המתבצעת בין משתמש למפרסם בשום אופן או דרך.

הודעות באתר

חברי האתר מסכימים לקבל הודעות דוא”ל מהאתר הכוללות עדכונים לגבי האתר עצמו כולל תכנים שיווקיים ,  הודעות רישום, עדכון שרשורים, חדשות ומידע. בנוסף לאלה, האתר עשוי לשלוח מידע נוסף על אירועים מיוחדים .

סיכום

תקנון/הסכם זה מחייב בישראל ומחוץ לישראל את הצדדים לו, את יורשיהם, נציגיהם, מנהליהם או חליפיהם. הסכמה לתקנון זה הוא תנאי לכניסה של משתמשים למטרת קריאה או כתיבה באתר.

הוראות תקנון אלה מתווספות לכל הוראה או תקנון נוסף המצוי באתר. במידה ויש אי התאמה בין התקנונים, הוראות תקנון זה גוברות על כל תקנון אחר.

החברה רשאית לשנות את תנאי שימוש אלה מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש. החברה תפרסם את התנאים החדשים, אך תוקפם יהיה רטרואקטיבי מעת הקמת האתר (15.5.2015).

על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור תל-אביב יפו.

בכבוד רב , הנהלת האתר .

 

 

Spread the love