ציוד

STARBOARD מותג הסאפ מס. 1 בעולם…וגם בישראל!


סטארבורד היא אחת החברות הוותיקות בתחום ייצור הגלשנים, היא התחילה לייצר גלשני רוח ב1994 בשיטות ייצור ייחודיות ובעצם הייתה פורצת דרך בתחום כבר אז.

כאשר התחיל להתפתח עולם הסאפ, סטארבורד הציבה לעצמה מטרה להיות חלוצה בתחום והשקיעה את כל משאביה כדי לפתח ליין רחב של מוצרים שיענו על צרכים של מגוון גדול מאוד של לקוחות. לסטארבורד יש את המגוון הגדול ביותר בתחום. בנוסף החברה מפתחת טכנולוגיות ייצור ייחודיות (בדיוק כמו שעשתה לפני בתחום גלשני הרוח) פיתוחים אלה יחד עם עבודת R&D מסביב לשעון עם מיטב הגולשים בעולם, סטארבורד הפכה למובילה של שוק הסאפים העולמי והיא בעצם זו שמכתיבה את הקצב לחברות האחרות.

כשהתחלנו לשווק את מוצרי הסאפ של סטארבורד בישראל, לפני כ-7 שנים , מאמצי השיווק הופנו ללקוחות "החדשנים" שהגיעו בעיקר מתחום הגלישה (רוח, גלים וקייט) במטרה שירכשו את המותג ויכירו אותו. בשלב הזה השוק עדיין היה יחסית קטן ולכן רוב השיווק היה מפה לאוזן, השקענו הרבה בעבודת השטח ודאגנו שבכל חוף יהיה גולש ברמה גבוהה עם גלשן של סטארבורד.

ברגע שהתחיל הגל השני של לקוחות אשר לא הגיעו מעולם הגלישה, השיווק החל להתרחב – התחלנו לפרסם באינטרנט (הקמנו אתר מכירה), שיווק בפייסבוק והמשכנו לתחזק את עבודת השטח . ארגנו מספר אירועים – תחרויות גלישה, בין השאר את אירוע ה PADDLE FOR HOPE שאותו יזמו סטארבורד העולמית יחד עם קארין הורן (ישראלית אשר חיה בניו זילנד), האירוע תרם רבות לחשיפה של ענף הסאפ כולו יחד עם הרמת המודעות לסכנות של סרטן השד ולדרכי המניעה.

בנוסף אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם גל פרידמן, אלוף גלישת הרוח האולימפי שמקדם את מוצרי הRACE  של סטארבורד בארץ, ומנהל את קבוצות החתירה על SUP  במועדון פרי גל במרכז הימי של שדות ים.

סאפ 2

 

כיום המטרה המרכזית שלנו היא לפתח ולהגדיל את תחום הסאפ, להכניס למים כמה שיותר גולשים חדשים בעזרת שיעורי ניסיון, קורסים, ימי הדגמה ואירועים.

סאפ 3.png

אבא שלי, מתי פרידמן, הקים את חברת פריגל בשנת 1981

בשנת 1995 הוא חיפש מותג חדש כדי לייבא לישראל, ובאחת מתערוכות הגלישה בהן ביקר הוא הכיר את בעלי החברה Svien Rassmusen והם החליטו על שיתוף פעולה. מאז חברת פרי גל ייבאה את מותג גלישת הרוח של סטארבורד.

אני התחלתי לעבוד בחברה בדיוק כאשר תחום הסאפ החל להתפתח בשנת 2008.

כפי שרשמתי קודם סטארבורד מיד מיצבו עצמם כמותג המוביל עם השקעה בלתי פוסקת בפיתוח ושיפור מוצריה.

הבנו את הפונטציאל הגדול שיש לספורט הסאפ ולמותג סטארבורד והחלטנו למנף את המותג ולקחת את השיווק שלו צעד אחד קדימה ממה שהכרנו בתחום עד לאותה נקודת זמן. שמנו לעצמינו מטרה ברורה – שסטארבורד יהיו מותג הגלישה מספר אחד בארץ (ולא רק בחו"ל).

 

באופן אישי אני יכול להגיד שקידום המותג בארץ היה סוג של חלום שמתגשם עבורנו, כיום סטארבורד הוא מותג הסאפ הכי נמכר בישראל, עם אלפי מעריצים שיודעים להעריך את האיכות והחדשנות שהמותג מייצג.

חברת פרי גל היא היבואנית הבלעדית של סטארבורד בישראל – כיום לאורך כל החוף, במפרץ אילת ולמרגלות הכנרת יש מועדונים וסוכנים שעובדים עם גלשני הSUP של סטארבורד ומוכרים את המותג לקהל לקוחותיהם.

סאפ 4

כתבה אודות שיגעון הסאפ במועדון פריגל ששודרה לאחרונה בחדשות ערוץ 2

http://www.mako.co.il/news-channel2/Economy-Newcast-q3_2015/Article-f816800a8b79e41004.htm

כותב הפוסט הוא : אור פרידמן  גולש סאפ ומנהל השיווק של חברת פרי גל , יבואנית STARBOARD בישראל

WWW.WIND.CO.IL           

052-4383707              

074-7012930       

Spread the love