גלישת גלים למתחילים לימוד והדרכה

גלישת גלים למתחילים….וגם למתקדמים : Futureglide – The Best Way to Ride


בתמונה : גולש מתקדם בביצוע רדיקלי (Aerial) על הגל עם גלשן Soft של Softlite בים גלי של חצי – מטר אחד .

גלישת גלים למתחילים

בשנים האחרונות בעיקר עם פריחת קייטנות הגלישה , החלו גלשני הלמידה הרכים למתחילים Soft Boards)) להיראות בחופים כמעט כמו כמות הצדפים….

אחד המותגים החלוצים בתחום בישראל שהיה אז (ועוד ידו נטויה גם היום…) הוא Softlite  האוסטרלי .

לאור הצלחת המותג  האוסטרלי בעולם בכלל ובישראל בפרט הקים היבואן יחד עם חברו – שותף לפני 4 שנים את חברת : Surfboards  Futureglide .

כיום , המותג Futureglide הוא המוביל בארץ בתחום הגלשנים הרכים ( (Soft Boards.

futureglide-intro

 

בתמונה : גולש מתקדם בביצוע (Floater) על הגל עם גלשן Soft של Futureglide בים גלי של חצי – מטר אחד .

שני היזמים הם איילון ואסדיאס ועודד סלע , גולשי גלים עם ניסיון רב שנים שבעבר הקימו וניהלו מספר בתי ספר לגלישה וקייטנות , מהראשונות שנראו בארץ בזמנו .

לדברי המייסדים, החלטנו על ייצור ובניית מותג חדש שייתן מענה לצורך שעלה מניסיוננו , מלקוחותינו העסקיים ומהצרכניים הפרטיים והקמנו את חברת Futureglide Surfboards .

אחת הסיבות להקמת החברה ובניית המותג  Futureglide היו למלות את הצורך ההולך וגובר לגלשנים רכים שניתן יהיה לבצע אתם מחד ומאידך עדיין לשמור על הייעוד המקורי שהיה בראש ובראשונה : לימוד החניכים באותם בתי ספר והקייטנות על קהליהם השונים . כמו כן , התאמת הגלשן לגל המצוי בחופי ישראל (Beach Break) שלא ניתן לכך מענה עד אז מהמותגים האחרים הקיימים בשוק בישראל .

​עודד: "כיום, בתום 4 שנות פעילות מוצלחות מאוד של החברה בישראל, גלשני ה Soft Boards של המותג Futureglide הוכיחו את עצמם עד כדי כך שיצרנים של גלשנים מובילים בארץ ובעולם החליטו להעביר את הייצור לחברתנו".

futureglide-1

 

בתמונה : חניך בקייטנת גלישה מככב על הגל עם גלשן Soft של Futureglide

סרטון : איך  לשמור על גלשן , התאמת הגלשן לגולש ו….ביצועים מדהימים . שווה !


בחברת Futureglide קיימת מחלקת חדשנות (Innovation) שמוביל אותה איילון ואסדיאס שלו ניסיון רב כאמור בעולם גלישת הגלים וההדרכה .

Futureglide כחברה המובילה בתחום גלשני ה Soft חרטה על דיגלה להיות הראשונה בכל הקשור לפיתוח מוצרים חדשים תוך שיפור מתמיד במוצריה כולל שיפורים טכנולוגיים כך לדוגמה:

בדגמי ה  Soft החדשים ישנה רשת פנימית Mesh) ) בגב הגלשן בחלקו התחתון היכן שהחרבות ממוקמות . הרשת מקנה לגלשן 2 יתרונות חשובים :  חיזוק לגלשן  ובנוסף מאפשרת יותר ראדיקליות על הגל בעת הביצוע .

איילון : "אנו בחברת Futureglide גאים בהישגנו על כך שמימשנו את הפוטנציאל הקיים בנו ונתנו מענה מקצועי ,איכותי ותמחירי ללא פשרות על איכות הגלשן !"

​בעידן של היום ובמיוחד בישראל, כשגובה הגלים במרבית ימות השנה אינו גבוה אנו מברכים ושמחים שגם גולשים מקצועיים מבינים את היכולות של גלשני Futureglide ובמיוחד בגלים נמוכים. כתוצאה מכך רכשו גלשן סופט בנוסף על הקיים שלהם במטרה להרחיב את הפעילות המוצעת כיום בתחום ובנוסף לשמור על הכושר וליהנות כמובן !

 

 

futureglide-111

 

בתמונה : הדגם החדש של גלשן ה Soft של Futureglide עם הרשת (Mesh) שפותחה לצורך חיזוק הגלשן ושיפור ביצועיו.

בעולם כיום גם כן ישנה מגמה הולכת וגדלה של גולשים מקצועיים לרכוש גלשן סופט בנוסף לקיים וזאת במטרה להגדיל ולמצות עד למקסימום את מספר ימי הגלישה שלהם במהלך השנה .

סיבה נוספת לכך היא לגלוש בחופים שחל עליהם איסור לגלוש עם גלשן קשיח לדוגמה בחופי אוסטרליה.

 חזון החברה : להוביל את שוק גלשניי ה Soft בארץ ולהיות בין החברות המובילות בתחום בעולם

לפניכם שקופית שתוכלו להיעזר בה לצורך התאמת גובה הגלשן לילדיכם ע"פ גיל ומשקל
גלישת גלים למתחילים

בעקבות ההצלחה של החברה בפיתוח ושיווק גלשני ה Soft בארץ החלה​ Futureglide לפתח ולשווק בשנים האחרונות ליין מוצרים נוסף ובו : פאנבורדים (Funboard) , סאפים קשיחים ורכים הכוללים ליש ומשוט מתכוונן….

גלישת גלים למתחילים

 

בתמונה : לקוח ותיק של גלשני Futureglide ו Softlite , ליאור דבש . גולש מנוסה , מדריך גלישה ושופט בכיר בארגון גולשי הגלים בישראל .

גלישת גלים למתחילים

בתמונה : ה"קולקציה" החדשה של הגלשנים הקשיחים של Futureglide

לפניכם טבלה שתוכלו להיעזר בה לצורך התאמת גובה הגלשן (קשיח או Soft ) עבורכם : מתחילים או מתקדמים ע"פ משקלכם

גלישת גלים למתחילים

גלישת גלים למתחילים

בתמונה : חניכים החותרים בשניים על גלשן סאפ רך של Futureglide

לפניכם טבלה שתוכלו להיעזר בה לצורך התאמת גובה הסאפ עבורכם : מתחילים או מתקדמים

גלישת גלים למתחילים

 

חפשו את  Futureglide בפייסבוק :    https://www.facebook.com/FutureGlide

באינסטגרם :   Futureglide_Surfboards

חפשו את Israel Softite בפייסבוק :    https://www.facebook.com/pages/Softlite-Israel/615810048435211

גילוי נאות : אני גולש גלים כ 30 שנה . בשנים האחרונות "גיליתי" את גלשן ה Soft בזכות חבר קרוב ומאז חיי בים השתנו מקצה לקצה . בכל פעם שיש גלים לא גבוהים לרוב אני לוקח את ה Soft ומזנק פנימה למים ופשוט נהנה מכל רגע ! מיותר לציין שעד אז כמי שגלש כל השנים על גלשן קשיח (Short board) בים נמוך של פחות מחצי מטר זה היה שונה לגמרי עם הרבה יותר מאמץ והרבה פחות Fun . בקיצור  ובמילה אחת , תענוג !!!

צחי כהן , צוות getX . כמו כן , השתתפו בהכנת הכתבה מייסדיי חברת Futureglide  ישראל .

Spread the love