ים

מפגש תל אביב אקסטרים 2015 TLV EXX


ביום שישי 17.7 התקיים מפגש ת"א אקסטרים TLV EX ע"ש עמית (החתול) דיאמנט ז"ל בחוף גורדון .

עמית דיאמנט נהרג בתאונת אופנוע כשהיה בן 38 בסמוך לביתו של אחיו. בעודו רוכב על האופנוע , החליק עמית על הכביש כתוצאה מפרי (תפוח)שהיה זרוק על כביש בנתיב ההתחמקות מרכב שפנה פניית פרסה במקום שאסור ובו בעת נשא על גבו תיק שהכיל חלק של אופנוע אחר . כאן המקום לציין את משולש האש , הכוונה לשלושה אלמנטים שאילו אחד מהם היה חסר , יכול מאוד להיות שעמית היה אתנו היום בחיים , לדברי אחיו עומר .

אקסטרים ראשונה

המפגש התקיים זו השנה השישית ברציפות , במטרה לקדם פרויקט חינוכי לבני נוער .

הפרויקט החינוכי שאותו מוביל עומר דיאמנט , אחיו של עמית ז"ל כולל בתכנית העבודה שלו הרצאות בפני בני נוער במטרה למנוע אסון שקרה לאחיו וכמו כן לצורך מניעת תאונות מסוגים שונים שבני הנוער חשופים אליהם כיום כתוצאה מאורך חיים פעיל ומגוון בחיי היומיום שלהם (כתבה מורחבת בנושא הפעילות החינוכית שעומר דיאמנט מוביל תפורסם בהמשך) .

המפגש נשא אופי של תחרויות לקבוצות נוער וילדים סביב נושא האקסטרים במים : גלישת גלים , גלישת סאפ , גלישת רוח ועוד .

הנוכחים במקום נהנו מגלישה על גלשני גלים וסאפ של נותני החסויות  . כמו כן הוגרלו פרסים קבוצתיים שנתרמו גם כן ע"י נותני החסויות בתחרות : פארק דרום TLV תרם פרס קבוצתי/כיתתי של מספר שעות הדרכה חינם לסקי מים בכבלים . טופסי, בי"ס לגלישת גלים תרם שיעורי גלישה , מועדון צלילה אוקטופוס תרם שיעור צלילה כיתתי , יבואנית המותג BILLABONG נתנה את חסותה לאירוע ותרמה יומנים ,מחברות ותיקי בית ספר, יבואני מותג הגלשנים KAZUMA מהוואי תרמו גלשני גלים וסאפים לצורך הדגמות והתנסות הילדים והנוער בחוף , ארגון גולשי הגלים בישראל , מותג הסאפ STARBOARD  תרם 2 סאפים ענקי ממדים לאירוע , חברת אינטר-סרף יצרנית גלשני גלים , גלים בי"ס לגלישת גלים ,מועדון הגלישה הישראלי , מועדון לב הים ועוד.

אקסטרים2

 

בנוסף לכל אלו , עומר יצר שת"פ מעניין עם מועדון רכיבה (דו גלגלי) ישראלי – "עמותת מסלול" ואף שיתף מספר מומחים מהתחום שהרצו בסוף האירוע כל אחד בתחומו אודות רכיבה בטוחה , כבוד הדדי וקידום הספורט האתגרי (מוטורי ולא מוטורי) בישראל עם מתן דגש על קידום הספורט ותרומתו לעוסקים בו בפרט ולחברה בכלל .

אקסטרים3

באירוע הייתה תצוגה של רכבים דו גלגליים ומכוניות מסוגים שונים , חדשים ולאספנים כולל תצוגה מיוחדת במינה של וספות וותיקות שעברו מתיחת פנים וכיום נראות מגניבות ביותר מבית היוצר של R.D. !!

אקסטרים4

לפני אחרונה

אחרונה

לסיכום , היה אירוע מכובד ומרשים שהמטרה שלשמו נועד היא מעל הכל – פרויקט חינוכי , יחד עם זאת המבקרים במקום והילדים ובני הנוער שלקחו בו חלק נהנו מכל רגע …כן ירבו!!!

צוות getX

Spread the love