ZAZIK סאפ

Mr. ZAZIK


גלישת סאפ

רן געש, כשם משפחתו כן הוא – הר געש מתפרץ ושופע…חיים בעיקר!
רן הוא סוג של ALL IN (ONE) GUY . מכיר את כולם וכולם מכירים אותו , מתמצא בכל נבחי עולם הסאפ על בוריו מתחילת דרכו של הספורט בארץ , המשך בפעילויות שונות בחו"ל וכלא בסצנת הסאפ העכשווית של ימינו. חוץ מהיותו בעל המותג (ZAZIK) , רן מארגן ומעורב כמעט בכל תחרות ופעילות סאפיסטית כזו או אחרת בארץ, מתחרה על סאפ רייס בעיקר בחו"ל, מאמן קבוצת סאפיסטים בארץ, בודק דגמים חדשים טרם יציאתם לשוק מטעם חברת FOCUS SUP , תומך בספורטאים מהתחום בארץ ובעולם ובקיצור… Hell of a machine SUP!!

ZAZIK

ZAZIK הוא שם המותג שאותו רן יסד והקים לפני למעלה משלוש וחצי שנים. בחודש שעבר בשעה טובה פתח את החנות הראשונה שלו שעד כה פחות או יותר נעה על גלגלים…
בחנות ניתן למצוא תחילה את הכובעים של ZAZIK כמובן בקולקציה החדשה לקיץ 2016 , אקססוריז השייכים לעולם הגלישה: לייקרות , לישים , גריפים , משקפיים , נעליים ועוד ידו נטויה.

ZAZIK

רן (33) יליד פרדס חנה החל את דרכו במים כבר בגיל בגיל 5 ! דרכו בים עברה דרך גלישת גלים, גלישת רוח וכיום גלישת סאפ גלים ובעיקר רייס שבמסגרתו מתחרה בסבב המקצועני בכל העולם.
את דרכו בעולם הסאפ החל לפני כ 6 שנים לערך, זמן קצר לאחר שחזר מטיול גלישת רוח ממושך במוואי, אחד האיים התוססים בכל הקשור לגלישת גלים ורוח בהוואי ארה"ב.

ZAZIK

בתמונה: רן באחד הימים היותר סוערים בחו"ל עם גלשן הרוח
באותה תקופה הייתה "בצורת" קשה של גלים ורוח בים ורן שהיה אז בן 27 כהרגלו, חיפש ריגוש חדש! הוא מצא אותו בעולם הסאפ שבזמנו התחילו להיראות בארץ ניצנים ראשונים של הגלשן גדול הממדים.
בהזדמנות זו נציין שהסאפ כיום הינו אחד מענפי הספורט המתפתחים ביותר בעולם.
הסאפים לסוגיהם השונים מאז ועד היום עברו שינויים רבים ובתוך כך שולבו בסאפ טכנולוגיות שונות שהקנו לגלשן ולגולש יכולות מדהימות של חתירה במהירויות גבוהות במיוחד (סאפ רייס) וביצועים רדיקאליים במיוחד בעיקר מעולם גלישת הגלים (סאפ גלים).
הסאפ הראשון של רן היה מסוג ווייב 8.5 , הסאפ רייס הראשון שעלה עליו היה ב 2012 עם הגעת ארבעת הרייסים הראשונים לארץ. בין הראשונים שהחלו להתחרות אז עם רן היו: עופר ארגוב, עומרי חצור ואייל שלף במסגרת ליגת משוטי המחץ .

ZAZIK

בתמונה: רן מבצע על סאפ גלים צילום: אורי מגנוס

ZAZIK

בתמונה: רן על סאפ רייס
כמו כן , רן התחרה במסגרת ליגת ארומה סאפ ובמאי 2012 סיים במקום הראשון בקטגוריה.
בגיל 30 קיבל רן "מתנה" ליום ההולדת שלו וטס לקליפורניה ארה"ב להתחרות לראשונה בסאפ רייס בסבב העולמי – BOP Bottle Of the Puddle , שנה לאחר מכן התחרה פעם נוספת וסיים במקום ה – 3 !
בקיץ 2015 תחרות הlost mills sup race בגרמניה
סיים 3 בקטגורית ה5 קילומטר.

ZAZIK

ZAZIK

משם לתחרות בסבב ה Stand Up World Series ביפן
רן המשיך להתחרות בסבב נוסף Pacific Paddle Games בקיץ 2015 ובהמשך התחרה שוב בקליפורניה והפעם ב 2 קטגוריות. באחת סיים במקום ה- 4 (3 ק"מ) ובשנייה סיים במקום ה – 1 (5 ק"מ)!!

ZAZIK

מיותר לציין שההישגים הנ"ל הקפיצו אותו באופן מידי למגרש של הגדולים… כמו גם ישראלים נוספים המתחרים בחו"ל כמו יובל בוצר, גיא בראל ועוד.

ZAZIK

כיום רן עוסק גם באימון ותחת חסותו נמצא הסאפיסט גיא בראל . גיא מתחרה בסה"כ שנה וכבר מדורג שלישי בעולם לבני נוער.

ZAZIK

רן הוא בהחלט פורץ דרך בתחומו , ניסיונו הרב בעולם הסאפ, ההשתתפות בתחרויות וארגון תחרויות בארץ הביאו אותו להיות ממובילי התחום בארץ וכמו כן זוכה להכרה בינלאומית בקהילת גולשי וחותרי הסאפ.
רן גולש על גלשני FUCUS SUP וזוכה לתמיכה רבה מהמותג בארץ ובחו"ל , כל זאת בזכות שיתוף פעולה מנצח בינו ובין טל מאירוביץ' גולש וותיק בגלישת גלים וסאפ בארץ, שגיא מוזז ו יקי בן צבי בעלי פוקוס בארץ ובחו"ל. כמו כן קיימים שיתופי פעולה נוספים ביניהם.
המותג ZAZIK שבראשו עומד רן תומך כספונסר בספורטאים המקומיים במספר תחומים: סאפ, גלישת רוח ועוד. עם הטימניקים של ZAZIK כיום נמנים מספר כישרונות ברוכים כמו: שחר צוברי , גולש הרוח שייצג את ישראל באולימפיאדה הקרובה בריו (קיץ 2016) . עומרי חצור גולש סאפ , רוח , קייט וגלים. יואב עומר ו Trevor Tunnington.

ZAZIK

התכניות של רן לשנה הקרובה הם להתמקד יותר באימון , פיתוח המותג ZAZIK וארגון תחרויות סאפ רייס בארץ. כמו כן וזו גולת הכותרת מבחינתו – לרכז את מירב המאמצים ולהצליח להביא את הסבב העולמי לישראל! כן , כן…בדיוק כפי שקרה בחורף האחרון בעולם גלישת הגלים בישראל, כאשר הסבב העולמי נפתח בישראל , בחוף ימה של העיר נתניה בינואר האחרון. מעט חזון למועד אבל זה כבר מתבשל ובשלבים מתקדמים.
בין היתר בכוונתו להביא לישראל את "התותחים הכבדים" בעולם בתחום כמו :
Trevor Tunnington שמגיע לארץ בקרוב ועוד….
לסיום רק נציין שבמהלך החודש הקרוב רן מארגן תחרות רייס שטרם נראתה כמותה בישראל , ZAZIK SUP RACE שתתקיים החודש ב LAKE TLV 18/6/16. כמובן שאתם מוזמנים להגיע להתחרות או להתראות…

zazik13

קישור לדף האירוע:
https://www.facebook.com/events/1683097658602128/

 

ZAZIK

Spread the love