עולם הסאפ בישראל SUP-HERE

אתר חדש SUP-HERE:עולם הסאפ בישראל


צילום: אורי מגנוס דותן

 

אין מחלוקת שגלישת סאפ תופסת תאוצה בעולם בכלל ובישראל בפרט. כיום כמעט ולא קיים בית ספר לגלישת גלים, רוח או קייט שלא מלמד גם את רזי גלישת הסאפ. טיולי סאפ קבוצתיים ומאורגנים הפכו להיות נפוצים יותר מתמיד. לאחרונה נחשפנו לאתר חדש כחול לבן על טהרת הסאפ שמטרתו לרכז במקום אחד את כל המסלולים, הטיפים והאירועים אודות הסאפ בישראל:

www.sup-here.co.il

האתר הוקם ע"י 3 חברים אוהבי ים, אשר שניים מהם ניסו והתאהבו בספורט הזה לפני כשלוש שנים והשלישי מומחה בעל שם עולמי בגלישה באינטרנט שהחליט גם הוא לעלות על הגל ולקחת את החלום יחד עם השניים, צעד אחד קדימה…הלכה למעשה.

לדבריהם, גם הם התחילו כמו רוב גולשי הסאפ, בטיולים רק "בביצה המקומית" (במקרה שלהם חופי הקריות). עם הזמן, צברו בטחון והתחילו לטייל בארץ במטרה לחפש מקומות ומסלולים חדשים ואטרקטיביים.

עולם הסאפ בישראלמתוך החיפושים של השניים אחר ספוטים חדשים ומעניינים לטיולי סאפ, נולד הצורך באתר המרכז את כל המסלולים בתחום הסאפ (כמו שקיים בתחום מסלולי האופניים ובאתרי טיולים נוספים ). תחילה, במטרה לעשות סדר לעצמם הם תיעדו את המקומות שבהם היו. התיעוד כלל מספר פרטים כגון: דרכי ההגעה והגישה הנוחה ביותר לאזור בכלל ולחוף בפרט, כמו כן דרגו באמצעות ציון את החוויה עבורם .

מה שהתחיל מתוך צורך עצמי שלהם הפך עם הזמן לאתר המרכז בו מסלולים לאורך כל המדינה, מהנקודה הדרומית ביותר באזור אילת, המשך בים המלח, הכנרת וכמובן מרצועת החוף של ישראל לאורך חופי הים התיכון .

בנוסף, באתר תוכלו למצוא סרטוני סאפ מרחבי העולם, ראיונות אישיים עם המובילים בתחום הסאפ בישראל, טיפים למתחילים ואירועים שאסור לפספס.

שם האתר נבחר על שם המועדון הפרטי שלהם ברחוב ספיר

ומה שהתאים לשם המועדון הפרטי שלהם התאים בצורה מושלמת גם לתמצית (sup-here)

האתר – בית אחד שירכז את עולם הסאפ בישראל.

לסיכום, האתר החדש מעניין מאוד ולראיה בזמן קצר יחסית הצליח לרכז סביבו קהילת גולשים פעילה ודומיננטית מאוד.

החל מהחודש הנוכחי נשתף פעולה עם האתר בכתבות ותכנים המשיקים לתכני האתר ב getX לרווחתכם, קוראים יקרים.

להרשמה לדף הפייסבוק של Sup-Here

https://www.facebook.com/suphereil/?fref=ts

בהצלחה לכולנו ותיהנו!

עולם הסאפ בישראל

Spread the love