WSL SEAT PRO NETANYA 2017 גלישת גלים

יוסי זמיר: פעם ראשונה הצלחה, פעם שנייה מקצוענות במיטבה


היי יוסי, לרגע ניתן היה להבין לפני שנה שאתה מתכוון לפרוש בשיא, האמנם?

הרבה דברים קרו סביב הארגון במהלך השנה הזאת ושאבו ממני המון זמן ואנרגיות, גם פרישה הייתה על הפרק אך לשמחתי נכנסו מספר אנשים לתוך הארגון ועם חלוקת עבודה נכונה, יכולתי לקחת צעד אחורה מהצד התפעולי בארגון בכדי להתרכז בקידומו ובקידום האג'נדה שלי בבניית פרויקטים סביבו אשר יקדמו ויעיפו את הענף קדימה!

בעקבות התחרות הראשונה והמוצלחת בשנה שעברה, עברתם תהליך הפקת לקחים לצורך מקצה שיפורים?

תמיד מפיקים לקחים ומנסים להשתפר ולהתייעל, כמובן שהיו ויש הרבה דברים שיכולים וצריכים להשתפר ואני אישית תמיד מחפש את היותר טוב ויותר נכון .

התחרות בשנה שעברה למרות שהייתה הצלחה גדולה, הייתה גם מורכבת מאד ובנויה מהרבה אלמנטים שחלקם היו צריכים שיפור, השנה אני מקווה ומאמין ששיפרנו את כולם.

הארגון לאן?

השנה היא שנת מפנה לענף בכלל ולארגון בפרט. ראשית, במשך השנה ועוד לפני כן כשהענף הוכרז  כספורט אולימפי, פעלתי על מנת לקבל הכרה מול הוועד האולימפי כבר מהשנה הנוכחית. תקציבים שנקבל במהלך 2017 יקדמו משמעותית את הענף מספר צעדים חשובים קדימה כשהפנים לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 . שזה אומר דגש גדול יותר על קידום ספורטאים צעירים בעלי פוטנציאל הישגי ודחיפה של הנבחרות בכל הקטגוריות.

צוות חדש ומוכשר שנוסף על זה הקיים הצטרף לשורותינו , חבר'ה שבאים באמת לתרום מזמנם , ניסיונם ומכל הלב. אותם אנשים עוזרים לנו לקחת את הארגון עוד מספר צעדים קדימה.

WSL SEAT PRO NETANYA 2017בתמונה: צוות מנצח – צוות הארגון בתחרות ה WSL בשנה שעברה / צילום: דורון כורש

הרבה בזכות אותם אנשים יכולתי לקחת צעד הצידה, לפנות להם את הבמה. ולהתפנות הרבה יותר לטובת הפרויקטים שציינתי קודם לכן ובקרוב מאד נוכל לפרט ולפרסם אותם.

הוספנו לקראת השנה הקרובה עוד מספר קטגוריות שמזמן רצינו לצרף לתחרויות:

  • סאפ
  • לונג בורד
  • בוגי
  • סניור/מאסטרס

WSL: מסורת – כל שנה?

כן בהחלט וכך יהיה גם בשנה הבאה. יתרה מזאת ,יכולנו השנה להביא את המקצוענים המובילים בסבב העולמי TOP 10-20 . במחשבה שנייה אמרנו שנמתין עם זה עוד שנה במטרה להתמקצע עוד יותר מכפי שעשינו זאת בפעם הראשונה בשנה שעברה והשנה. גם זה יגיע, כל דבר בזמנו.

איך אתה מסכם את הפעם הראשונה?

בסה"כ מוצלחת מאוד. לא מזמן חזרתי מחו"ל , מטרת הנסיעה הייתה לשבת עם הצוות המארגן – WSL אירופה ולראות איך אנחנו משפרים עמדות משנה קודמת. חייב לציין שבכל הניתוחים שעשו לנו אודות ארגון התחרות והוצאתה לפועל , הנתונים היו מצוינים ברמה בינלאומית ובהשוואה למדינות עם וותק וניסיון של שנים בתחום החל מדרא"פ, ארה"ב, אוסטרליה, אירופה ועוד.

הצבנו סטנדרטים מאוד גבוהים ולשמחתי עמדנו בהם ועשינו זאת על הטוב ביותר. כל זה לא היה קורה כמובן ללא הצוות שלנו שעבד ימים כלילות עם ירידה עד לפרטים הקטנים בכדי שכל מתחרה וצופה בתחרות יחווה חוויה ברמה הכי גבוהה שיש. לראיה, קיבלנו פידבקים מאוד טובים מקצה לקצה החל מהמתחרים שדאגנו להם החל משלב הנחיתה בארץ , תוך כדי ליווי צמוד ומתן מענה לכל צורך שהם נתקלו בו במהלך השהייה פה. הצופים שהיו נאמנים לכל אורך התחרות ובזכותם האירוע הפך להיות אחד מאירועי הספורט הבינלאומיים הכי גדולים שהיו בארץ בשנים האחרונות עם עשרות אלפי צופים לכל אורך ימי התחרות, מנתניה ומחוצה לה כמובן.

WSL SEAT PRO NETANYA 2017

בהזדמנות זו רוצה לציין לטובה גם השנה את עיריית נתניה שמלווה אותנו לכל אורך הדרך ותומכת חשובה מאוד באירוע. כמו כן את נותן החסות העיקרי – SEAT שבלעדיהם האירוע לא היה נראה כך. ובכלל, לכל אלו שהשתתפו בשנה שעברה וייקחו חלק כנראה גם השנה, צוות מנצח לא מחליפים!

חשוב לי לציין את האנשים מאחורי הקלעים, הצוות המדהים של הארגון, ליאור זמיר – מנהל השיווק ועוד הרבה דברים מסביב.. שעשה ועושה עבודה יוצאת מן הכלל בהרמת הפרויקט וארגונו ברמה הגבוהה ביותר. כמובן שיש אנשים נוספים אך עוד נודה להם בהמשך.

WSL SEAT PRO NETANYA 2017בתמונה: ליאור זמיר במרכז מלפנים, יוסי (משמאל) יחד ע הזוכים בתחרות/ צילום: דורון כורש

מה הולך להיות בתחרות השנה ?

  • התחרות תהיה 1500 נקודות ( גם גברים וגם נשים). העלינו את מספר הנקודות בתחרות הנשים
  • הגדלנו את הפרסים הכספיים שעומדים השנה על 40,000 דולר, מה שאנו מקווים יביא ספורטאים ברמות הגבוהות ביותר לתחרות.
  • בנוסף, ניתן שני כרטיסים חופשיים לספורטאים מקומיים שיכנסו לתחרות וינסו את מזלם, מי יודע? אולי עוד יהיה לנו אלוף מקומי…

תודה יוסי והמון הצלחה בהמשך

WSL SEAT PRO NETANYA 2017בתמונה: כרזת התחרות , WSL,  SEAT PRO NETANYA 2017

התחרות תתקיים בחוף נתניה בין התאריכים 19-28.1.17 (תקופת המתנה) . לפרטים נוספים כנסו לאתר ארגון גולשי הגלים בישראל ISA :

http://www.isa.org.il/

כמו כן , לעדכונים שוטפים בנוגע לתחרות כנסו לדף הפייסבוק של הארגון:

https://www.facebook.com/israelisurfing/
Spread the love