גולשי נתניה - קריאה לעזרה Give Back גלישת גלים

גולשי נתניה – קריאה לעזרה Give Back


בתמונה: קונור ליונס

בחודש הבא תתקיים זו הפעם הרביעית ברציפות אליפות העולם בגלישת גלים בנתניה במסגרת התחרויות בסבב העולמי של ליגת הגלישה המקצוענית (WSL) 2019. כמדיי שנה מגיעים מתחרים רבים מחו"ל לעיתים יחד עם המאמנים שלהם ומשוועים למקום אירוח בקרבת החוף.

בשיתוף קהילת הגולשים, החלטנו לתת יד ולנסות לסייע להם (מתחרים ומאמנים מחו"ל) במציאת פתרון לינה בקרב קהילת הגולשים מנתניה המתגוררים בסמוך לחוף שבו מתקיימת התחרות , חוף קונטיקי.

אז מה הסיפור?

הסיבה העיקרית שנרתמנו לעזור היא מאוד פשוטה.. תקציב, או ליתר דיוק תקציב מוגבל מאוד של המתחרים. כפי שידוע, בארץ ובעולם תקציב הספורטאים המתחרים במקרה הזה גולשי הגלים הוא לא גדול בלשון המעטה ולעיתים אף מצומצם ביותר ומגיע מ 2 מקורות עיקריים, מי יותר ומי פחות: האחד הוא הספונסר במידה ויש לאותו ספורטאי (לרוב מותג גלישה זה או אחר). הספונסר יממן לרוב את ציוד הגלישה ועוד קצת מעבר ובנוסף ארגון גלישה / גוף ספורט כלשהו מטעם אותה מדינה ממנה מגיע הספורטאי/ת, מימון זה עשוי להסתכם לכל היותר בכרטיס טיסה, במקרה הטוב!

בכדי להתברג כמה שיותר גבוה בדירוג העולמי אותו ספורטאי חייב להתחרות בכמה שיותר תחרויות בסבב העולמי, מה שמצריך ממנו נסיעות רבות במהלך השנה ומכאן שנדרש תקציב אירוח לא קטן.

*אין הדבר דומה כמובן לספונסרים בליגת הגלישה המקצוענית הגבוהה , ה – CT. אז, התמיכה הכספית והתמלוגים שהגולשים מקבלים עבור פרסום מותגי הגלישה הוא גדול לאין שיעור וברמה של להתפרנס בכבוד ++.

זה הסיפור בקצרה. כאן נכנס החלק שלכם בסיפור.. איך אתם, במקרה הזה – קהילת הגולשים המתגוררים באזור קו החוף בנתניה, עוזרים לכמה גולשים ומאמנים המגיעים למשך התחרות בנתניה בין 8-20 לחודש ינואר הקרוב (2019) ומארחים אותם בבתיכם.

לצורך ההתחלה אנו פונים אליכם בשמם של שני חבר'ה מאוד נחמדים המתכוונים להגיע לתחרות הקרובה מאוסטרליה הרחוקה: המתחרה Connor Lyons ומאמנו Steven Maloney

גולשי נתניה - קריאה לעזרה Give Backבתמונה: קונור ליונס בשנים קודמות כשקלי סלייטר (כן, כן..) מזדנב מאחור I צילום Harry Mark

Connor Lyons

קצת על קונור ליונס: בן 20 , גולש מנוסה מקווינסלנד, אוסטרליה. התחיל לגלוש כבר בגיל 5, מאז שהתחיל להתחרות קונור מתקדם לאט ויציב בליגה, עובד כמאמן גלישה של נבחרת סין ומכין אותם לאולימפיאדה הקרובה. אוהב מאוד לטייל ולפגוש אנשים חדשים מתוך אמונה שכל אדם בעולם הוא סיפור בפני עצמו ויש מה ללמוד ממנו. מאמין בחיבור לטבע ובשמירה עליו.

כמה מילים שקונור כתב על עצמו:

My bio

.I’ve been surfing since I was 5

Achieved a lot of success as a young gymnast and had a future on the Australian Olympic team but stopped at age 11/12 to focus solely on surfing. I know what it feels like to win. But haven’t had much to boast about in competitive surfing results

Currently making steady progress on the World Qualifying Series and coaching the Chinese Olympic team to make ends meet?✈

Love traveling and meeting new people because I believe everyone’s got a story to tell that we can learn from

.Passionate about the health of the mind and body and our connection to Earth and its preservation

I am currently collecting and creating content to develop a YouTube channel that will allow me to travel the world and chase my dreams as a professional surfer

גולשי נתניה - קריאה לעזרה Give Back

בתמונה: סטיבן המאמן (מימין) וקונור

 Steven Maloney

סטיבן (המאמן של קונור) גולש אדיר ובן אדם מדהים ורוחני שגדל וגלש עם גדולי הגולשים של אוסטרליה בגולד קואסט בצעירותו. כיום סטיבן מאמן גלישה ובעל חנות גלישה. כמו כן, סטיבן מארח מטיילים ישראלים בחווה שלו ליד נוסה בחינם וברוחב לב! הוא מת על ישראליים וביקר פה בארץ לפני כשנה.

גולשי נתניה - קריאה לעזרה Give Backבתמונה: סטיבן מאלוני, המאמן של קונור

כמה מילים שסטיבן כתב לקראת הביקור בישראל:

Hi guys
Just wondering if any of you could connect Connor Lyons and me with a host in Kontiki Beach Netanya from the 8th-20th of January 2019

Connor is a professional surfer I coach and manage. Connor is competing in the WQS Surfing World Qualifying Series in Netanya which will be held at Kontiki Beach

We are happy to help out and pitch in and it would be really great to catch up with you all again

More info about the event here: https://bit.ly/2R4nJ4D

Appreciate your help ma friendssss
Stevo

חשוב לציין, מי שהרים את הכפפה ליוזמה המבורכת הזו הוא תום קינן, גולש גלים מאזור חיפה

תום: הקשר שלי לקונור מתחיל לפני שנתיים.. בטיול גלישה באוסטרליה פגשתי את המאמן שלו סטיבן מאלוני – איש אגדה, מארח ישראלים בחינם בחווה שלו באזור נוסה אוסטרליה. מראה להם את האזור ובאמת עוזר לכולם. איש זהב עם אהבה ענקית במיוחד לישראלים ויהודים. הוא אירח אותי וביקש עזרה וזה הקשר.

כששמע על התחרות בישראל פנה אליי בתקווה למצוא גולש שיארח אותו ואת קונור באזור שקרוב לחוף התחרות (קונטיקי) כמו שהוא מארח מטיילים ישראלים אצלו.

חשבתי שאנשים יעופו על לארח אותו כי זו הזדמנות להתקרב לגולש ומאמן המנסים להגיע לרמה עולמית וחיים את זה ברמות הגבוהות ביותר.

גולשי נתניה - קריאה לעזרה Give Backבתמונה: סטיבן המאמן (מימין) ושלושת ילדיו יחד עם קונור

אז איך ניתן לעזור?

אם אתם מעוניינים ורוצים לקחת חלק בפרויקט המבורך הזה, תוכלו לפנות באמצעות הלינקים ישירות לקונור, סטיבן או לתום בישראל שנמצא בקשר ישיר מולם (מתחת ללינק של פרופיל הפייסבוק מצורף לינק לחשבון האינסטגרם של כל אחד מהם).

הלינק לפרופיל הפייסבוק של הגולש המתחרה קונור ליונס:

https://www.facebook.com/connor.lyons.982

https://www.instagram.com/connalyons/

הלינק לפרופיל הפייסבוק של המאמן סטיבן מאלוני:

https://www.facebook.com/steven.maloney.1401

הלינק לפרופיל הפייסבוק של תום קינן:

 https://www.facebook.com/tkeynan?fref=pb&__tn__=%2Cd-a-R&eid=ARCfUKvwRDzOiz2hR4vk57goSvQGfyWD-9E5mT4XAtiE_k5YZI-N0eMAbfS2cqOir7xUpA_nyTwSJHCv&hc_location=profile_browser

https://www.instagram.com/tom_keynan/

 

 

 

 

 

 

Spread the love