חדשות

גבעת אולגה בהחלט עונה…אליפות הארץ בגלישת גלים בחוף חדרה


אליפות פוקוס-זבולון אולגה לנוער #4 – 2015 . צילומים: דורון קורש

אליפות הארץ בגלישת גלים

אליפות הנוער פוקוס-זבולון לזכרו של עדי כהן שנהרג במלחמת לבנון השנייה . אחת האהבות הגדולות שלו הייתה הים, שנמצא לא הרחק מביתו. כבר בגיל צעיר החל לגלוש בים הפתוח ועסק בכך שעות רבות. "הוא גם היה ספורטאי מוכשר, אהב ספורט אקסטרים", מספר אחיו הגדול אבנר , אחד ממארגני התחרות. הכיכר בכניסה לגבעת אולגה מנציחה את עדי ואת אהבתו לים.

image
לאחר תקופת המתנה ארוכה…מאוד , שבה הייתה אמורה להתקיים התחרות בחוף אולגה במסגרת סבב התחרויות השנתי של ארגון גולשי הגלים בישראל, סוף סוף עלה הים והגיע הגל המיוחל. ביום שלישי 10.11 התקיימה התחרות בחוף אולגה, חדרה. חוף אולגה הנו חוף פתוח (ללא שוברי גלים) ומאפשר לגולשים לגלוש במספר "ספוטים" לכל אורכו . מרכיב זה היה חשוב במיוחד בשל מספר הגולשים הגדול במיוחד שנרשם מבעוד מועד (מעל 130 !) כשבמסגרת התחרות יכלו להתחרות רק 110 מתוכם, כל זאת ב 2 מוקדים סמוכים אחד לשני בחוף . 2 נותני החסות בתחרות הם:
זבולון – חנות גלישה וסקייטבורד בגבעת אולגה, חדרה המנוהלת ע"י אבנר כהן
פוקוס – מותג גלשני הגלים והסאפ בניהולם של טל מאירוביץ' ושגיא מעמק חפר

focus2.jpgתנאי הים בתחרות היו מעט הפכפכים בשעות הבוקר , אולם לקראת הצהריים מצב הים השתפר משמעותית , עובדה שסייעה רבות למשתתפים להשתפר ממקצה למקצה ובשלביה האחרונים של התחרות הרמה של הילדים והנוער הייתה גבוהה במיוחד. במקום נכח קהל שבה לראות את המתמודדים בשיאם בשילוב מוזיקה מעולה שהתנגנה על החוף, בקיצור חגיגת אדרנלין בעיצומה!

focus3לכתבה המלאה:

סיקור אליפות פוקוס-זבולון אולגה לנוער #4 – 2015

 

Spread the love