תרומה לקהילה

קייט פרייד – kite.pride – קייט של החופש לחיים!


שלום חברים!

שמי טאבאה אופליגר, יזמית, מטפלת וגולשת שרופה בכל צורה – קייטסרפינג, סאפ, גלים…הכל הולך. עברתי לישראל משווייץ לפני שלוש שנים עם בעלי ושלושת ילדיי על מנת להגשים את חלום העמותה שלנו הנלחמת בסחר בזנות. הקמנו בתל אביב את העסק החברתי הראשון למתן תעסוקה שיקומית לנשים היוצאות ממעגל הזנות. אז למה אני פונה אליכם אתם בטח שואלים?!!

 – A.I.R. LTD

בסטודיו שלנו, אנחנו מייצרים תיקים מקייטים (עפיפונים של קייטסרפינג) ממוחזרים. המוצרים מגיעים בכמה דגמים – מסינר לתינוקות, תיקי ים, תיקי גב והשמיים הם הגבול. כל תיק ייחודי בשילוב ההדפסים שלו ומאוד שמח בצבעוניות שלו! החיבור התרפי בעבודה עם חומר "משומש", נותן לעובדים שלנו סיפוק, תקווה ומשהו שהן יכולות להתגאות בו.  זה מרגש אותי כל יום מחדש והתיקים ממש כיפים.

קייט פרייד - kite.pride – קייט של החופש לחיים!

הדיל שלנו פשוט.

יש לכם קייט ישן | קרוע | לא בשימוש | תופס לכם מלא אבק ומקום במחסן??? תתרמו לנו אותו, ותקבלו מאיתנו תיק kite.pride במתנה.

WIN לעולם על המיחזור, WIN לכם על תיק חדש ו WINלעשייה החברתית שלנו!

אנחנו זקוקים לכם – קהל הגולשים הישראלי – שתעמדו יחד איתנו על מנת לגרום לגלגל להסתובב ולהצליח. אז אם אתם בעלי קייט יקר ללב ולכיס שלכם, או מכירים מישהו כזה – בבקשה תספרו ותפנו אותו\ה אלינו!

אפשר ליצור איתנו קשר טלפונית, במייל, בפייסבוק או לבוא לבקר אותנו בסטודיו ולראות איך הכל קורה : ) ג'קי תשמח לתאם להגיע לאסוף מכם או מחנות הגלישה הקרובה אליכם.

054-7050560 | info@madebyair.com | AIR LTD

טיפה על הרקע…

בתור התחלה הקמנו נגרייה לייצור רהיטים מחומר גלם ממוחזר, כגון פלטות העמסה אירופאיות וריפוד משלטי חוצות. את ליין האופנה kite.pride – תרמה לנו מעצבת אופנה שוויצרית שגם מדריכת קייט. אנחנו בעיצומה של שלבי הפיתוח כאשר לקראת אוקטובר נשיק את החנות אונליין למכירה בינלאומית!

חשוב מאוד לציין בהזדמנות זו שהתרומה באמת משפיעה ישירות לשינוי חברתי! הבנות כבר מאוהבות בפאטרנים של הקייט ונהנות לייצר עבור קהל איכותי.

מצרפת לכם כמה תמונות ולינקים אם בא לכם להתעניין יותר..

דף הפייסבוק של המיזם:

https://www.facebook.com/madebyair/

אתר הבית של העסק החברתי:

http://www.madebyair.com/he/

חנות האון -ליין הנמצא תחת הקמה:

http://www.kitepride.com/en/

לינק לעמותה המסייע לנפגעות ניצול מיני:

http://www.glowbalact.com/he/news/

קייט פרייד - kite.pride – קייט של החופש לחיים!המון תודה על שיתוף הפעולה וההקשבה,

טאבאה  אופליגר

פרטים לצורך התקשרות / תרומת הקייט שלכם:

054-7050560 ג'קי | info@madebyair.com | AIR LTD

Spread the love