לימוד והדרכה

קורס קייט סרפינג באילת KITEX


האקדמיה לקייט סרפינג של Kite X באילת הינה הביה”ס המתקדם בעולם ללימוד הספורט וקיבלה הכרה רשמית מחברת Club Med העולמית ומארגוני גלישה מובילים בכל רחבי העולם. אלפי גולשים מכל רחבי תבל למדו לגלוש ב Kite X באילת בגלל המיקום המושלם, הנסיון הרב והאוירה המדהימה. זהו הביה”ס היחידי שמייצר אלופי גלישה מצד אחד ומצד שני נותן מענה לכל אדם בכל גיל המעונין לחוות את התחביב המושלם הזה. הביה”ס קולט מדי שבוע קבוצות גולשים מחו”ל שמגיעים רק בכדי להפוך לעוד אחד/אחת מבוגרי הקורס.

מבנה קורס קייט סרפינג

קורס קייט סרפינג בנוי משלושה מפגשים בני שעתיים כל אחד.

במהלך המפגשים יקבל החניך :

ציוד מלא.

ליווי ופיקוח של מדריך לאורך כל השיעור.

ליווי ופיקוח של סירה לאורך כל השיעור.

קסדה בלעדית עם אוזניות מובנות בתוך הקסדה, לקבלת הוראות. מועדון קייט X אילת גאה להיות המועדון היחידי בארץ שעובד עם קסדה זו בהדרכת קייט סרפינג.

ביטוח – מועדון קייט X אילת מספק שירות לכל אורחי מלון קלאב מד אילת ולכן מבוטח בביטוח גדול ומקיף בתחום הקייט סרפינג.

המפגש הראשון (תאוריה) :

אנחנו בקייט איקס מאמינים שכמו כל ספורט אקסטרים הכרוך בסיכונים, יש למזער את הסכנה על ידי הקניית ידע. החניך מתחיל בשיעור תיאוריה, בו נלמדים כל העקרונות ועולם המושגים הקשורים בספורט אקסטרים זה. החניך לומד להרכיב ולפרק את הציוד, כיווני רוח, מערכות בטיחות והחוקים עליהם יש לשים דגש. בסופו של השיעור תנתן לחניך האפשרות להתנסות בעפיפון תרגול על החוף.

המפגש השני (השליטה בעפיפון):

לאחר תזכורת קצרה של מספר חוקי אצבע, ניגש מיד להרכבת הציוד החדשני אותו אנו מספקים ויחל החלק המעשי בו ילוו אתכם מדריכנו ביחס אישי לביצוע גרירות במים בליווי צמוד של סירה. עולם המושגים רוקם עור וגידים כשכל התאוריה מגיעה לידי יישום במים הנעימים במפרץ אילת.

המפגש השלישי (גלישה):

בשיעור זה נלמד לשלב בין השליטה בעפיפון והשליטה בגלשן.

תוכלו להתאמן בייצוב הקייט תוך כדי עמידה על הגלשן ולהתנסות בגלישה קצרה לשני הכיוונים.

בשיעור זה כל חניך יקבל קסדה עם תדר אישי ויקבל הוראות היישר לקסדה.

זהו! עכשיו נשאר רק לגלוש !

תוך כדי שיפור וליטוש יכולותיכם צאו והתנסו בעצמכם… נתראה במים

הזמן עכשיו קורס באילת ותהנה מחוויה בלתי נשכחת ומתחביב רווי אדרנלין לכל חייך. המקום היחידי שבו אפשר באמת ללמוד בזמן קצר ולהפוך לגולש הוא באילת.

הטלפון שלנו הוא : 08-63-73-123 התקשר עכשיו.

כל העולם כבר הבין קייט סרפינג לומדים רק באילת

אם אתם רוצים להכנס ולהסחף לעולם גלישת הקייט סרפינג, ספורט אקסטרים מדהים ומלא אדרנלין שסוחף אחריו יותר ממיליון גולשים ברחבי העולם? אז הגעתם למקום הנכון. מועדון קייט איקס אילת – בית הספר המושלם ללימוד קייט סרפינג בישראל.

kitex2

 

כותב הפוסט הוא אוראל רביבו , גולש קייט ומנהל המדיה ב KITEX

Spread the love