סאפ

תיירות בישראל-ספר חדש-לגלות את ישראל עם סאפ


SUP TOUR 1

טיולי סאפ בעולם הוא ענף מפותח וצומח מאין כמוהו, ניתן לראות לא אחת באתרים ובפורומים שונים, תמונות של חותרים במקומות יפים ומרהיבים, אין סיבה שלא כך יהיה גם בישראל היפה.

מאיפה בכלל מגיע רעיון לכתיבת ספר מסלולי טיול עבור סאפ ?

סיפור שהיה כך היה, שבת אחת יצאתי לחתור מהחוף המוכר לי כל כך כגולש רוח, חוף כפר נחום שבצפון הכנרת (המכונה גם חוף ג’ינו) מחוף זה נהגנו לצאת בדהירה אל עומק האגם רכובים על פני הרוח וגלי הצ’ופ הקטנים המשמשים כמקפצות טבעיות, תמיד הבחנו ממערב לאזור הגלישה במבנה אבן עתיק ומספר כנסיות יפות, תנאי הגלישה, הכמיהה למהירות מקסימאלית ויכולת התמרון עם גלשן רוח לא אפשרו להגיע לנקודות אלה ותמיד נשארנו סקרנים לגביהן. באותה שבת, החלטתי לצאת ולגלות את רצועת חוף זו, המראות והחוויות שעברתי לאורך השעתיים הבאות הן שהביאו אותי למסקנה האחת והיחידה, שחובה עלי לייצר אפשרות עבור אנשים נוספים, להגיע לאותן המקומות ולחוות את מה שחוויתי אני. כאן נולד שמו של הספר- “לגלות את ישראל”.

מה רואים כשמטיילים בארץ הקודש בעזרת סאפ

15  איים רשמיים ועוד עשרות איים קטנים ללא שם, 6 ספינות טבועות, אתרים ארכיאולוגים, אתרי צפרות, מקומות אשר אגדות מסופרות עליהם, אתרים קדושים וביניהם, כנסיות, מנזרים, מסגדים ובתי כנסת, אזורים מבודדים ופראיים לצד אזורים אורבאניים, מבצרים ומצודות, נמלים עתיקים, מערות, נקרות, גשרים, לגונות, מעיינות חמים ואפילו מפל מים.
בנוסף לכל אלו, עוד מאות נקודות עניין לאורך החופים, הנחלים והאגמים בישראל, אשר רבות מהן כלל לא מופיעות במסלולי טיול רגילים, מהסיבה הפשוטה שאין אפשרות הגעה יבשתית אליהן.

לרכישת הספר היכנסו לאתר הבית של “לגלות את ישראל” – www.explore-israel.co.il

כותב הפוסט : צביקה ברנשטיין ,מחבר המדריך – “לגלות את ישראל עם סאפ” – 83 מסלולי טיול בחתירה

SUP TOUR 2

Spread the love