תחזית גלים

מצב הים והרוח


מצב הים והרוח 2

 

כיום יש מספר גדול של אתרים מקומיים (אינדקס יועלה בהמשך) המספקים שירותי מצלמות כמעט בכל חוף לאורך המדינה מהכינרת שבצפון , לאורך הים התיכון ועד אילת שבדרום , כולל תחזיות מאתרים מהארץ ומהעולם של גלים ורוח (אינדקס יועלה בהמשך) .

תחזית כשמה כן היא , תחזית (בלבד) שלרוב מספקת לנו הגולשים בתחומי הים השונים כיוון כללי בלבד . מצב הים והרוח משתנה לעיתים משעה לשעה…לרוב בשעות הבוקר הרוח חלשה ולעיתים לקראת הצהריים מתחזקת ובערב שוב נחלשת .

 

מצב הים והרוח 4

המשמעות מבחינתנו הגולשים שבמידה ושמענו שממחר תחול ירידה בטמפרטורות (תחזית) לצורך העניין , סיכוי סביר שהים יעלה (במיוחד בימות הקיץ אבל לא רק) , למחרת היום הים אכן עלה והים טוב באופן יחסי לגולשי הגלים , הסאפ או הבוגי ובצהריים כשתכנס רוח הים יהפוך פחות ידידותי לגולשי הגלים לסוגיהם והרבה יותר מעניין לגולשי הרוח והקייט סרפינג כמובן . בערב הרוח עשויה שוב להיחלש ואז גולשי הגלים לסוגיהם יוכלו ליהנות מעוד סשן טוב בשקיעה…

בשלב ראשון , אנו ב getX נדווח לכם בשיתוף אתכם קהילת הים , את מצב הים והרוח לפחות פעם אחת ביום (המטרה היא כמה שיותר…)  בוקר / צהריים / ערב .

מצב הים יועבר אליכם הגולשים ב 3 ערוצים :

  • ערוץ ה you tube של האתר – סרטונים אודות מצב הים
  • אינסטגרם – תמונות או סרטונים (סרטונים קצרים במיוחד עד 15 שניות)
  • דף הפייסבוק של האתר – תמונות וסרטונים

חשוב , להעלות את הסרטונים או התמונות מיד לאחר הצילום בים במטרה שגולשים אחרים ייכנסו לאחד משלושת הערוצים הנ"ל ויראו את מצב הים באותו רגע נתון שהתמונה או הסרטון צולמו ובהתאם לכך יקבלו החלטה האם לרדת לים בהתאם לתחום העיסוק שלהם , גלים/רוח . כל גולש/ת ע"ב בחירתו את הערוץ מבין השלושה שצוינו שנוח לו להעלות את הדיווח , כל גולש/ת והערוץ שהוא מחובר אליו ביותר במטרה לקבל את הדיווח של מצב הים והרוח .

מצב הים והרוח 3

צוות getX

Spread the love