1 SURFACE-משפחת-הגלישה-הישראלית חדשות

נעים להכיר, SURFACE: משפחת הגלישה הישראלית


SURFACE: משפחת הגלישה הישראלית

תרבות הגלישה הישראלית כפי שאנחנו מכירים אותה היום , אינה דבר של מה בכך, היא אינה עוד טרנד חולף או אופנה שבאה ותכף תיעלם, היא הייתה ועודנה חלק חשוב במרכיבי חיינו, מורכבת כמו פאזל רווי חלקים מפיסות קטנות של עבודה קשה מחובקת באושר רב. הגל הראשון, המפגש הראשון עם המים הינה חוויה שאף אחד מאתנו לא שוכח, ובין אם על גלשן גלים, קייט או רוח, המגע הבלתי אמצעי הזה עם המים , היכולת להיות חלק ממשהו גדול ועצום ממך כמו הים היא תחושה שאין שני לה .

2 SURFACE-משפחת-הגלישה-הישראלית

בתמונה: איתמר גור, מדריך בקייטנת גלישה

מתוך האהבה העצומה לים ולכל מה שקורה בו הקמנו את surface

surface הנה קבוצה המבקשת לאחד בין כל מי שמאפשר את תרבות החוף והגלים הישראלית והופך אותה לצבעונית ומיוחדת כפי שהיא, לרכז את כולנו כגולשים, גולשות ואוהבי ים לאירועים מרכזיים ולקדם יחד רעיונות , עמותות ותרבות גלישה ישראלית אמתית של פאן טהור עם ערך מוסף!

כגולשים יש לנו כוח, כוח ליצור , לקדם להזיז ובעיקר גם להנות מהדרך , עמותת צלול ועמותת הגל שלי אשר יתארחו באירוע השקה הינם רק דוגמה אחת לכל מה שנוכל לקדם ביחד!

את הקבוצה הקמנו יחד, שני חברים הכי טובים , איתמר גור ודן גורביץ'. הכרותינו הראשונה הייתה אי שם בגיל שנתיים ומאז , ככל שהלכו , הסתבכו והתפצלו הדרכים , דבר אחד נשאר משותף, האהבה לים ולגלים. איתמר הלך בדרך ההדרכה והגלישה. לאחר שסיים את שירותו הצבאי, טס למסעות גלישה באמריקה הלטינית וקנדה, חזר ארצה במטרה להדריך ולעסוק בתחום מתוך מניעי אהבה לענף ולכל שקורה בו. במקביל, החל לפתח יריד מעצבים נודד בשם 'קיקט' מרקט , שנע בארץ ממקום למקום ומביא חדשנות ויצירתיות לכל רחבי המדינה .

דן לעומתו הלך בדרך מעט שונה ואחרי שנת שירות כמדריך נוער ,שירות צבאי כקצין ומסע של שנה וחצי באמריקה הלטינית ובאוסטרליה חזר ארצה וכיום סטודנט לביולוגיה ימית. הים שהיה מאז ומעולם מקור לשקט ולרוגע הנפשי הפך להיות דרך חיים  ולמטרה.

3 SURFACE-משפחת-הגלישה-הישראלית

בתמונה: דן ואיתמר בצעירותם, הים  כדרך חיים בשניים.

 

השילוב בין שתי העולמות הללו היה טבעי. בחרנו לשלב את עולם הגלישה , איכות הסביבה והחינוך עם עולם הירידים וליצור קבוצה חדשה , נקייה מכל  זיקה למועדון  ימי או חנות ופתוחה לרעיונות חדשים ויצירתיים אשר יובילו את התחום למקומות אחרים ובעזרתו גם תחומים רבים וחשובים כגון: חינוך ימי, איכות הסביבה ותרבות הגלישה הישראלית כגורם מניע ויוצר.

אם עדיין לא הצלחתם להבין בדיוק מי אנחנו הרשו לי להזמין אתכם לאירוע אחד שיענה על הכל:

בסוף השבוע הקרוב, יום שישי 24.3 אנחנו מתחילים את דרכנו באירוע פתיחה ייחודי במסעדת הקונטיינר , נמל יפו, נרכז עבורכם רבים וטובים לאירוע גלישה ישראלי צבעוני , פתוח וייחודי כחלק מרצף אירועים של גלישה ישראלי בשילוב עם ״ ISA ארגון גולשי הגלים בישראל ״

באירוע:

  • הופעת להקת Rps surfers
  • הרצאות
  • שוק ברטר לגלשני יד 2
  • נציגות ממיטב יבואני הגלשנים בחנויות ייחודיות לרגל האירוע (סקי פס, דינק קינג , איירוורס)
  • שוק ביגוד, עיצוב ואופנה ברוח הענף
  • בר אוכל ושתייה איכותי- מסעדת הקונטיינר נמל יפו

שותפים לדרך ולאירוע:

ISA  ארגון גולשי הגלים בישראל – אשר מהווה בית חם לענף ,בפיתוח וקידום של תחרויות, נבחרות, מועדוני גלישה, יצרנים וגופי חינוך.

עומרי דינק קינג – אמן השייפ הישראלי בעל 17 שנות ניסיון בתחום שנרכש בעבודה באחד ממפעלי הגלשנים העמוסים ביותר בעולם – דינק קינג הוואי. עומרי יגיע להציג את תוצרת בית המלאכה החיפאי ולשתף ידע בנושא, כל זאת בשיחה פתוחה על גלשנים, גלישה ומה שביניהם.

סרף פס – יבואנית אל מאריק, ליב-טק, ג'י סטאר, פטגוניה, סקס ווקס, סונובה ועוד, מיטב חברות הגלישה המובילות בעולם.

סרף פס מזמינה אתכם להשתתף בהגרלת גלשן חדש המותאם אישית ע"פ המידות שלכם. הרשמה לכל באי האירוע וללא עלות!

איירוורס – הוקמה אחרי שנים של טיולים בחו״ל וחקר גלשנים במטרה להביא את התשוקה שלנו לגולשים בישראל עם המותגים   Pukas ,Chris Christenson ,Eye Symmetry, Mctavish , Blanks

עמותת הגל שלי – העמותה הוקמה ב 2012 עם 10 נערים ושני מדריכים בהתנדבות (עומר וירון) בחלוף 5 שנים הגיעו ל 720 בוגרים ויותר שעולים יחד על הגל ומוכיחים שאם רוצים ומתמידים מצליחים- בחיים כמו בים!

באירוע נשמע את סיפור ההקמה מהמייסדים וגם תינתן הזדמנות לתרום כדי להגיע לעוד נערות ונערים…יש למה לצפות!

עמותת "צלול" – העמותה המפלסת את דרכינו לים צלול ,חופים ונחלים נקיים תוך העלאת נושאים אלה על סדר היום הפוליטי והציבורי ונחשבת כיום כשומרת הסף של הים והנחלים בישראל!

ומה אתכם? אתנו? כל מי שחי ובועט את עולם הים, מרגיש חלק מהתרבות הזו, בא מאהבה ושואף לקדם אותה. כגולשים ואוהבי ים, אתם החלק החשוב ביותר של התרבות הזו ולכן דאגנו ליצור עבורכם את האירוע הזה שירכז את כל מי שמדבר, עושה , חושב וחולם ים, אם ה-ים הוא הבית שלכם surface זה בהחלט המקום להיות בו.

יום שישי 24.3.2017 נמל יפו!

לינק לדף האירוע בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/168089923688916/

4 SURFACE-משפחת-הגלישה-הישראלית

Spread the love