צלם בני משי צלמים

צלם: בני משי


בן 52, נשוי + 3 וגר בהוד השרון.

מגיע בכלל מתחום של יעוץ ארגוני והייתי בתפקיד של סמנכ"ל משאבי אנוש במספר חברות, כאשר הצילום הוא בעיקר לנשמה.

מגיל צעיר אהבתי לצלם כתחביב, אך הקשר שלי לים היה או על המים בקורס חובלים ושירות בחיל הים, או מתחת למים בצלילה ספורטיבית.

צלם בני משי

לפני כשנה הגעתי לצלם זוג חברים שגולשים, ומשם הכל התחיל – העלאת אלבומים לפייסבוק וקשר עם גולשים, כאשר עם הזמן התמקצעתי יותר ויותר דרך טיפים מצלמים אחרים וסרטוני הדרכה באינטרנט ובעיקר הרבה מאד שעות על החוף ועשרות אלפי תמונות שצילמתי בשנה האחרונה.

צלם בני משי

צלם בני משי

ככל שיותר התנסיתי בצילום הגלישה התחלתי לאתגר את עצמי יותר ויותר גם באופן הצילום וגם בעריכת התמונות. הייתי חוזר מהים עם קרוב ל- 2000 תמונות שצילמתי בשעתיים ומתחיל עבודה ארוכה של מיון, סינון ועריכה.

צלם בני משי

הדגש שלי בצילום הוא על האדם שעל הגל. שילוב של Sea & Soul. אני לא מחפש את הביצוע המרהיב על הגל וגם לא את הגל המיוחד, אלא תמונה שבה הבעת הפנים של הגולש או הדינמיקה בין הגולשים יוצרת סיפור אנושי מיוחד.

צלם בני משי

צלם בני משי

במהלך השנה האחרונה נוצר קשר עם מספר מועדוני גלישה עבורם צילמתי, וזו חוויה שונה כי היא כוללת גם את הצילום של ההווי בחוף וגם את הגלישה במים, וזה מרתק לראות את האופי השונה של כל מועדון. חוויה מיוחדת כזו הייתה ההזדמנות לצלם מפגש של טום קארן עם הגולשות של מועדון MAYASURF.

צלם בני משי

צלם בני משי

צלם בני משי

במקביל לצילום נוצר קשר פורה עם סיון מגן, גולשת שהיא גם אמנית ומעצבת גרפית לשילוב של הצילומים ביחד עם ציור בהדפסות על גבי עץ וקנבס, וזה הוסיף אפשרויות יצירתיות נוספות לרפרטואר.

צלם בני משי

צלם בני משי

מלבד הגלישה התחלתי בחודשים האחרונים לצלם כדורעף חופים, בעקבות פניה של אחת מהשחקניות המובילות בארץ – ג'ניפר גוז, וזה פתח בפני עולם שלם נוסף, עם אתגרים מיוחדים מבחינת הצילום ועם הווי שלם של פעילות חופים.

צלם בני משי

צלם בני משי

כמובן שהמצלמה ממשיכה ללוות אותי בכל טיול ובכל פעילות משפחתית והצילום לא מתמצה רק בצילום גלישה, אבל עולם הגלישה בהחלט תפס נפח משמעותי בשעות הצילום שלי וזו בהחלט התרפיה שלי – להגיע לים, לתפוס פינה או להסתובב על החוף, ולצלם את מה שבמים ומחוצה להם.

 

צלם בני משי

צלם בני משי

שלכם, בני משי Benny Meshy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001809821332&fref=ts

צילום: דרור זד Dror Zed

 

 

Spread the love