קנייה/מכירה

ציוד יד שנייה


הגלשן הראשון שלי היה מיד שנייה , או שלישית… גלשן מסוג מוסה עם זנב “סנונית” W שהסימן המסחרי שלו (לוגו בימינו..) עוד היה האות M במידה וזכרוני אינו מטעה אותי (ט.ל.ח.) . ציינתי זאת מהסיבה שכשהתלתי ללמוד לגלוש , היכן שהוא באמצע שנות ה – 80…ההיצע של ציוד משומש או חדש היה קטן מאוד בהשוואה להיום . תרבות הצריכה השפיע מאוד גם על עולם האקסטרים על ענפיו השונים…הקדמה הטכנולוגית , האופנה המתחדשת מעונה לעונה והרצון שלנו כצרכנים להחליף ולחדש כמעט ללא הבחנה הביאו לכך שקיים היצע גדול מאוד כיום של ציוד מיד שנייה בדרגות שונות של איכות ותחזוקה החל מציוד איכותי במצב מצוין ועד לציוד משומש באיכות ירודה ובמצב סביר בלבד . הכל בהתאם לצורך ובהתאם לכיס…

קניה מכירה1

כמו בהרבה תחומים אחרים , גם בתחומי הספורט של ענפי האקסטרים יוצאים מדיי שנה דגמים חדשים של ציוד או ציוד נלווה כגון אביזרים , לבוש וכדומה . כתוצאה מכך ישנה תחלופה גבוהה של ציוד מיד שנייה . בנוסף , מספר העוסקים בספורט האקסטרים הולך וגדל בקצב מואץ מדיי שנה . שתי הסיבות הנ”ל גרמו להיצע גדול של ציוד וציוד נלווה מיד שנייה בשוק המותאמים לכל כיס ולכל דורש .

קניה מכירה2

בין אם אתם אנשי הים , השלג או הגלגלים (או כמובן משלבים) בשלבים מתקדמים , כנראה שיש בידיכם ציוד משומש לפני או אחרי רכישת הציוד החדש הבאה שלכם.

כאן זה המקום להעלות פוסט / מודעת מכירה של ציוד מיד שנייה במטרה לפנות לקהל היעד הרחב ביותר , לקבל את מספר ההצעות הגדול ביותר ובסופו של דבר “לסגור” עסקה טובה , בהצלחה !

פרסמתם את המודעה שלכם בלוח נוסף ? מצוין , פרסמו גם אצלנו וכך תוכלו לזרז את תהליך המכירה ולהתקדם לקנייה הבאה…

צחי , צוות getX

Spread the love