קייטנות

מחנה גלישה – סקי מים בכבלים , פארק דרום בת”א LAKE TLV


lake1 lake2 lake3

כל הורה וילד מכירים את המצב הבא – החופש הגדול מתקרב, אתם מחפשים רעיון לפעילות מקורית שתעזור לצעירים להעביר את הזמן בחופש אבל לא מצליחים למצוא משהו שימצא חן בעיני כולם. אם גם אתם מחפשים פעילויות מגניבות לחופש – יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מחנה הגלישה של LAKE TLV מחכה לכם.

בימים אלו החלה ההרשמה למחנה הגלישה בחופש הגדול ב-LAKE TLV. המחנה מתאים לילדים מגיל תשע עד 16 היודעים לשחות, עם ובלי ניסיון קודם בגלישה. המחנה נערך כאן אצלנו באגם שבפארק מנחם בגין בתל אביב ומועבר על ידי מדריכים מנוסים ומקצועיים.

מה קורה במחנה?

המשתתפים מגיעים מדי בוקר לאגם, ונהנים מפעילויות מהנות עד לשעות הצהריים. במרכז הפעילות נמצא כמובן סקי המים עצמו, והמשתתפים לומדים טכניקות שונות ומתאמנים. בנוסף – אנו משלבים לימוד גלישה בגלשני חתירה סאפ, אימוני אקרובטיקה, רכיבה מקצועית על אופני הרים, הליכה על חבל סלק – ליין . מתקיימים מפגשים עם גולשים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר בעולם ועוד המון הפתעות נוספות – והכל בתוך ומסביב לאגם המים הענק בפארק הפסטורלי. אין ספק שזה הרבה יותר כיף ובריא מאשר להעביר את היום מול הטלוויזיה והמחשב.

 

lake4 lake5lake6

פרטים ורישום

ההשתתפות במחנה מתאימה לבנים ולבנות כאחד, מחולק לקבוצות גיל . ההדרכה נעשית באופי אישי המותאם לכל משתתף וליכולותיו. המחנה כולל ארוחת בוקר טעימה ומזינה, שתייה חופשית ואפשרות לארוחת צהריים. נשמע לכם כיף? גם ההורים מוזמנים לארוחת בוקר וקפה על שפת האגם.

מחנה הגלישה ייערך בחודש יולי מתאריכים 5/7 עד 30/7 (4 מחזורים),

חודש אוגוסוט בין התאריכים 16/8 -27/8 (2 מחזורים)

ימים א׳ – ה׳ בין השעות 08:30  -13:30

הרשמה עד 15/6 תזכה בהנחה של 10%

פרטים נוספים באתר : http://www.laketlv.co.il/

כמו כן , חפשו אותנו בפייסבוק

 

כותבת הפוסט היא מליאן הורביץ , מנהלת השיווק של LAKE TLV  .

Spread the love