קהילה

מקצוענים/ות


מקצוענים

בארץ פעילים מספר עשרות מקצוענים בכ"א מהתחומים ש getX עוסקת בהם : בים , בשלג ועל גלגלים . מכיוון שהים על ענפיו השונים הוא התחום עם מספר הגולשים הגדול ביותר , כך גם מספר המקצוענים הגדול ביותר מגיע ממנו , החל מגלישת רוח שישראל כבר מזמן מעצמה (אזורית) בתחום , כמו כן בגלישת הגלים בעבר בהווה ובוודאי גם בעתיד , גולשי קייט סרפינג ובוגי . הסאפ שלמרות שהוא תחום חדש יחסית לקודמיו שצוינו , לאחרונה החל להצמיח גם כן מספר גולשים העושים את דרכם מעלה . גם בתחום הוויקבורד ישראל הפכה להיות שחקן חשוב ומשמעותי בעולם במספר המקצוענים הגדל משנה לשנה , אירוח תחרויות בינלאומיות ועוד . כל זאת עוד לפני שהזכרנו את שני התחומים הנוספים : שלג וגלגלים .

בענף הסקטבורד במהלך השנים היו חבר'ה שהתחרו גם כן בחו"ל והגיעו למקומות מכובדים מאוד (בקרוב תתחרה קבוצה שזכתה באליפות ישראל לקבוצות בסקטבורד גם כן בחו"ל עם מקצוענים מכל העולם…) .

לאחרונה גם ענף הסנובורד הצמיח מספר יחידי סגולה המתחרים בחו"ל ומיוצגים ע"י חברות בינלאומיות (ספונסרים)…בעתיד עוד לבטח נשמע ונעדכן לגביהם .

כמו כן , בקבוצה זו נכללים כל הטימניקים TEAM)) המייצגים את החברות השונות בארץ או מותגים בינלאומיים בארץ .

קבוצה זו היא חוד החנית של כל ענף , האנשים המרכיבים אותה מהווים מקור להשראה ומודל לחיקוי לדור הבא וכמובן מוסיפים כבוד גדול לספורט בכלל ולספורט האקסטרים בפרט בישראל .

צוות getX

Spread the love