קהילה

ילדים (5-13)


 

קהילה ילדים 2

הדור הבא , דור העתיד ….הילדים שלנו כבר כאן והם רוצים הכל , מהר , עכשיו ומיד ! חשיפת עולמות האקסטרים גם לילדים היא כבר מזמן לא עניין גדול . היום כאמור , ניתן כבר מגיל צעיר מאוד (יחסית) להתחיל ולעסוק כמעט בכל תחום (ים , שלג וגלגלים) שרוצים . בים…גילאי 7-8 כבר מתחילים ללמוד לגלוש על הגלים בקייטנות , גלישת רוח עם הדרכה כמובן . בשלג , עוד הרבה לפני שהילדים גילו את עולם הים , היו יורדים כבר במורדות ההרים המושלגים קשורים זה לזו עם מגלשיים בגודל של "מחזיק מפתחות" בערך בגילאים עוד יותר צעירים 3 ו 4 !!! על גלגלים , גם כן ניתן לראות ילדים כיום מחליקים על סקטבורד , רולר בליידס , קורקינטים ומה לא ?

בקיצור, They name it…we got it ! . אני מניח שלרוב להורים שכבר עוסקים בתחומי ספורט האקסטרים לילדיהם קל יותר להיכנס בעיקר בשל ההיכרות והחשיפה המוקדמת , אולם לא תמיד כך הדבר וכמובן שישנם הרבה מקרים שאין קשר כלל בין הבחירה של ילדינו לתחום העיסוק או התחביב שלנו ההורים .

מניסיוני כאב לליה בת ה 10 ולאייל בן ה 7 שניהם עלו…וחתרו על הסאפ כבר בתחילת שנה זו ואהבו מאוד . מעט לפני כן הייתה ההתנסות הראשונה שלהם בסקי על "יבש" בגלבוע , החיבור כרגע לא משהו . מזה כשנתיים כמעט שליה מחליקה על הרולר ואייל על הסקטבורד וממש לאחרונה התחלנו לפקוד סקט פארק באזור מגורנו .

זכרו , כל ילד והקצב שלו….לא תמיד זה הולך כמו שרוצים (לפעמים הגדולים יותר מהקטנים) ולכל דבר יש את הזמן שלו . לא קלישאה – אמתי לגמרי , זה בדוק !

אם ילדיכם נמצאים בקבוצת גיל זו (עד גיל 13) ולוקחים חלק בפעילות ספורט אקסטרים זה או אחר , כאן המקום להעלות ולשתף את קהילת הילדים בפרט וקהילת האקסטרים בכלל כשאנחנו ההורים כמובן נעלה את הפוסט בשמם.

צוות getX

קהילה - ילדים 1

Spread the love