כי מציון תצא הבשורה עמוד הבית

כי מציון תצא הבשורה


צילום: אסף עציון

ביום שני הבא (21.5), שוב הן הולכות לעשות את זה ובגדול.. הסקייטריות מירושליםJerusalem Skater Girls  – JSG ביחד עם סקייטריות מכל הארץ הולכות לפרק את הסקייטפארק בגן הפעמון בירושלים בתחרות השנתית, יחד עם קהילה ההולכת וגדלה משנה לשנה. קבלו אותן ותעשו להן הרבה כבוד!

מה הסיפור?

"JSG-Jerusalem Skater Girls" היא קבוצה המהווה בית לקהילת הסקייטריות. הקבוצה הוקמה על ידי מעין לוי ופאולה רואילובה לפני 8 שנים. מדובר על פלטפורמה המפתחת ומעצימה את הסצנה דרך יצירת אירועים, תחרויות וחשיפה מתמדת ברשתות החברתיות.

למה בעצם?

המטרה היא לעורר מודעות לקהילה הנשית בתחום, לתת תחושת מסוגלות, חופש, שייכות ובטחון עצמי לבנות. השאיפה היא לשנות את התפיסה לגבי מקומן של נשים בתחום האקסטרים בכלל והסקייטבורד בפרט . קהל היעד של הקבוצה  הוא בעיקר בנות נוער הרוצות להיות חלק מהחוויה ומתרבות הסקייט.

ה- JSG מהווה את צוות קידום הנשים בעמותה חדשה שהוקמה לקידום ועידוד הסקייטבורד – WeSkate.

כי מציון תצא הבשורהצילום: דרור עינב

הקבוצה חוצה גבולות – דתות, דעות, גיל ואמונות, ודוגלת בכך שבתרבות הסקייטבורד זה לא משנה מי אתה ומהיכן הגעת, סקייטבורד הוא המכנה המשותף המהווה את הבסיס לקהילה.

כי מציון תצא הבשורהצילום: דרור עינב

בשנים האחרונות ענף הסקייטבורד בקרב ילדות ונשים תופס תאוצה בעולם באמצעות קבוצות דומות ל- JSG, שפותחת את עולם הסקייט לצעירות, חושפת אותן לתחום, על ידי חניכה ודוגמא אישית.

כי מציון תצא הבשורהצילום: עמית זאקאי  

כי מציון תצא הבשורהצילום: דרור עינב

כי מציון תצא הבשורהצילום: אסף עציון

 

על התחרות השנתית של JSG

סרטון: התחרות 2017

תחרות סקייטבורד לנשים בשיתוף פעולה עם עיריית ירושלים ומנהל קהילתי גינות העיר ועמותת we skate

המטרה: להרים את תחרות הסקייטבורד השנתית זאת הפעם השלישית, תחרות הסקייטבורד היחידה בארץ המופקת על ידי נשים וכוללת מקצי נשים.

כי מציון תצא הבשורהצילום: אסף עציון

התחרות הראשונה, לפני כשנתיים, מומנה במימון עצמי של חברות הקבוצה וללא תמיכה כספית של גורם חיצוני כלשהו.  בשנה שעברה והשנה, אגף הספורט של עיריית ירושלים מתקצב את האירוע, שיכלול גם מקצה ילדים ומקצה בוגרים – אבל עיקר המיקוד הוא על הילדות והבוגרות.  התחרות תתקיים בחג השבועות בתאריך ה-21.5.2018.

באירוע ישתתפו הסקייטרים והסקייטריות הטובים ביותר בארץ.

הקהל הרחב מוזמן לצפות.

כי מציון תצא הבשורהצילום: אסף עציון

צוות הנשים גאה להפיק את התחרות הראשונה בישראל בה השיפוט יעשה בעזרת התוכנה של דה בורדר. באמצעות התוכנה לכל משתתף יפתח פרופיל שיכנס לו לניקוד העולמי.

מעבר לזה ניתן לקרוא עוד על התחרות באיוונט בפייסבוק.

סרטון: הפרומו לתחרות צולם ונערך על ידי איתמר קסלר

 

Spread the love