הסכנות הרבות בהתניידות על ידי כלי תחבורה חשמלי


כלי התחבורה החשמליים פרצוף לשוק התחבורה לפני מספר שנים ללא חקיקה מוגדרת באשר לגילאים המורשים להתנייד על כלי תחבורה חשמליים אלה, למהירות הנסיעה, ולתקנים המאפשרים את כניסתם של כלי התחבורה לארץ. בעקבות כך לא מעט אנשים נפצעו ואף נהרגו והתניידות על ידי כלי תחבורה חשמליים ללא שמירה על כל כללי הבטיחות. בשל העובדה כי רוב ככל כלי התחבורה החשמליים פתוחים לחלוטין וקטנים בגודלם הפיזי כל מכה או נפילה מכלי התחבורה חשמליים מכניסה אתכם למצב סכנה של ממש.

מגוון חוקי בטיחות חדשים באשר להתניידות על כלי התחבורה החשמליים

לכן חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חוקקו לא מעט חוקים באשר לבטיחות הנסיעה בכלי התחבורה החשמליים. על מנת להצליח להתמיד בעזרת כלי תחבורה חשמליים ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר חשוב להיצמד לכל החוקים החדשים באשר לבטיחות הנסיעה. אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים מסוכנים במיוחד בשל העובדה כי הם נעים על-ידי שני גלגלים בלבד ולכן כל דבר הכי קטן יכול לגרום לאיבוד שליטה על הכלי ולנפילה מסוכנת.

כלי התחבורה הבטיחותי ביותר

אך חשוב לדעת כי במידה ותבחרו באפשרות של כלי תחבורה חשמלי הנקרא קלנועית כמו אופניים חשמליות תוכלו להבטיח לעצמכם את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר. קלנועית כמו אופניים חשמליות נעה על ידי ארבעה גלגלים ומהירות הנסיעה בה לא עולה על 12 קילומטרים בכל שעה. על כן כלי תחבורה זה מורשה על פי חוק להתנהל על מדרכות הרחוב ובעזרתו תוכלו להתגבר על כל הפקקים ועומסי התנועה ברוב ככל ערי ישראל.

תנועה יציבה וחיישנים מתקדמים

נוסף על מהירות הנסיעה האיטית וכן על התנועה היציבה בעזרת ארבעה גלגלים, בכלי תחבורה זה הנקרא קלנועית כמו אופניים חשמליות משולבים לא-מעט אמצעים טכנולוגים מתקדמים אשר יאפשרו לכם לנוע ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר. בעזרת מצלמות רוורס אתם יכולים לראות בצורה הטובה ביותר גם את השטחים של אחורי הקלנועית כמו אופניים חשמליות וכן בעזרת חיישני מיוחדים אשר יודעים לבלום את מהירות הקלנועית כמו אופניים חשמליות באופן אוטומטי כאשר אתם פונים במהירות גבוהה תצליחו להימנע מסכנה של התהפכות או איבוד שליטה בעקבות מהירות מופרזת בעת סיבוב.

Spread the love