קרוזר

לונגבורד על גלגלים עם שפם??…סיפור המותג בישראל


חברת הלונגבורד שפם בורדס הוקמה בשנת 2009 כתולדה של אהבת תחום ספורט האקסטרים בכלל והסקייטבורד בפרט, כל זאת מתוך רצון עז לנסות ולהתנסות ביצירת בורדים (boards) ברמה מקצועית שטרם נראתה , שפם בורדס עברה פיתוחים רבים כאשר מלווים אותה שנים של ניסוי ותהייה על מנת לשפר את הבורדים ולהגיע לרמה חדשה. כל בורד מתחיל בסקיצה ידנית. עובר

תהליך ארוך ומקיף של יצירת מודל ממוחשב שמשמש לשיטות חיתוך וכיפוף מתקדמות, כל זה במקביל לסיעור מוחות עם טובי הרוכבים בשטח.

תחום הלונגבורד הביא איתו הספקטים חדשים בתחום האקסטרים כחוויה חברתית אשר מעודדת את הרוכבים להתקדם כקבוצה. ההתפתחות של שפם בורדס היא חלק בלתי נפרד מהתפתחות של התחום בארץ כאשר נאספים כל הזמן רוכבים חדשים לתחום הלונגבורדס בארץ. בישראל ישנם סשנים שמתקיימים ברחבי הארץ שבו החוויה הקבוצתית היא המפתח להשתפרות ולמתיחת הגבולות. כאשר הרוכבים המובילים נותנים מניסיונם מעודדים שיפור כאשר הם נותנים בראש ומעלים את הרמה בישראל לרמה בינלאומית.

שפם בורדס כחברה קטנה ומקצועית מגדלת רוכבים מוכשרים (טימניקים) על מנת לקדם את הסצנה ולהשתפר ברמה המקצועית. הבורדים שלה נחלקים לשלוש קטגוריות עיקריות:

דאון היל ופריי רייד- הג׳אנר המקצועי של הלונגבורד בו הבורדים נעשים בכיפופי 3d מיוחדים על מנת לייצר מקסימום של יציבות ושליטה במהירויות הגבוהות בהם הרוכבים נמצאים. בדגמים האלה ישנם את הטומהוק, העטלף והבליידראנר.

קרוזינג- בורדים קלאסיים מתחום הלונגבורד לקרוזינג ודאנסינג. ספארי, קוברה ודופלו.

אורבן סטייל- בורדים קצרים ורדיקלים עם אוריינטציה עירונית המאפשרים לעשות ביצועים ופניות חדות בטווח קצר הדגמים הרלוונטים הם: ספארי אורבן, סיטי מאנקי והשורטי.

שפם 2

את קיץ 2015 שפם בורדס מקדישה לקיום אירועים ותחרויות לגיבוש והגדלת קהילת הרוכבים בארץ.כדאי להתעדכן בדף הפייסבוק ובאתר של שפם בורדס, מכיוון שמתוכנן אירוע גדול באוגוסט שיכלול תחרות דאון היל, מיקצים שונים ועוד הרבה הפתעות. בנוסף שפם בורדס תצא עם גרפיקות חדשות על גבי הדגמים המוכרים שלה בשיתוף עם אמנים שונים ברוח ההתחדשות ואולי גם בורד חדש לכבוד הקיץ.

שפם 3

בתמונה : דגמים חדשים מבית היוצר של שפם בורדס

בכדי שתבינו בדיוק על מדובר , צפו ותתאהבו בסרטונים (המדהימים…) הבאים :

Longboarding in the Holy Land

Safam Boards Dead sea free ride

כותב הפוסט : ברק  , בעלים ומייסד שפם בורדס

http://www.safamboards.com/

חפשו אותנו בפייסבוק : Safam Boards

 

Spread the love