סקייטבורד , סקייטפארק סקייטבורד

סקייטפארק בתוך החדר שלי…


סקייטבורד , סקייטפארק

לראשונה, עומד להיפתח הסקייטפארק הראשון בתוך מבנה INDOOR SKATEPARK בישראל. למען הדיוק וההגינות , הסקייטפארק הראשון בארץ שהיה בתוך מבנה INDOOR SKATEPARK היה זה שנבנה בסוף שנות ה 80 !! בקומה התחתונה במועדון הסינרמה בת"א ע"י אינטרסרף, גלשני אלמוג.

בכלל, תקופה מטורפת עוברת על קהילת הסקייטרים בישראל בימים אלה כשסקייטפארקים נפתחים כמו פטריות אחרי הגשם בכל רחבי הארץ וברמה גבוהה (חדרה, חיפה , נתניה ועוד) בנוסף לאלו שכבר קיימים…חזון אחרית הימים!

סקייטפארק2

בתמונה: דקל אפרון

בקרוב מאוד הולך להיפתח סקייטפארק בקונספט חדש, בתוך מבנה INDOOR SKATEPARK. הסקייטפארק נבנה בסמוך לחנות גלישה וסקייטבורד של רשת החנויות BOARDERLINE בקניון אושילנד החדש שנפתח לאחרונה בכפר סבא.

לקראת הפתיחה נפגשנו עם ניר שריד , הרוח החיה של הפרויקט בשיתוף עם דקל אפרון , חברים ושותפים לדרך, קודם כל סקייטרים וממקימי החנויות  ברשת בחדרה וכעת בכפר סבא…

היי ניר, מה קורה אתכם בימים אלה ?

פפווווו(שחרור לחץ) , עברנו חודשיים מאוד מאוד אינטנסיביים – (הקמה של החנות החדשה בכפ"ס , מספר אירועים שעשינו , קליטת עובדים , קליטת מלאי לקיץ, עבודה מאוד מאסיבית בפרסום , ניהול הטים סקייט והגלישה והמדיות השונות. )

כרגע יכולים לנשום קצת לרווחה אבל מלאכה רבה לפנינו 🙂

ספרו על עצמכם , מההתחלה בתור סקייטרים , החברות ואיך נולדה השותפות בינכם ?

ניר – 29 , גר בחדרה, דקל – 39 , נשוי + תאומים גר בחדרה.

 

סקייטפארק 3

בתמונה: ניר שריד


סקייטפארק 4

בתמונה: דקל ובנו . צילום: אורי מגנוס

שנינו סקייטרים וגולשים מקומיים. נושמים וחיים את התחום. מחזיקים טים סקייטבורד וגלישה , 2 חנויות (חדרה + כפ"ס) , כ 10 עובדים . מאז ומתמיד מנסים לדחוף ולשפר את תחום הסקייטבורד והגלישה באזורנו ועושים זאת לדעתי ולדעת רבים , בצורה טובה ביותר.

כשיש נשמה בעסק וכשיש לך בית לכל בעיה וכל בקשה – הלקוחות מיד מרגישים את זה ומעריכים את זה. יש לנו קהל גדול שמעריץ את החנות ומעריץ כל מה שאנחנו עושים ואנחנו באמת אוהבים אותו

בתמונה: ניר שריד בהרצה של הסקייטפארק בחדרה

אני ודקל הכרנו לראשונה בביה"ס צפרירים. זהו הספוט ילדות שכל החדרתים והחבר'ה מהסביבה גדלו עליו. היה לנו שם במה , מחסומי רחוב מפוצצים שעווה , כמה פלאט ברס , 2 בוקס ו7 מדרגות גטו ומלא מלא סקייטרים מכל טווח הגילאים.

בגלל הפרשי הגילאים והחבורות השונות (גילאים בעיקר)  , לא הייתה לנו אינטראקציה טובה . מה שכן גם לא נסענו הרבה ביחד כי ברגע שאני התחלתי , שנה לאחר מכן דקל טס לרילוקיישן לארה"ב וקנדה  והקשר ביננו נותק.

לאחר שחזר לארץ הגיע לבקר בחנות החדשה שפתחתי בתחילת דרכי ומשם בעצם התחיל להבנות כל הקשר ובצורה הכי סטייל שיכולה להיות (דקל הכי כלי בעולם!!!!!!)

דקל התחיל לעבוד אצלי לתקופה של שנה , לאחר מכן התקדם וניהל את החנות בחיפה במשך שנתיים ועם קבלת הפרויקט האדיר בכפ"ס והסגירה של חיפה – נכנס שותף מלא – בהכל!

האם ההכנות לקראת פתיחת הסקייטפארק הושלמו ?

הסקייטפארק מוכן ונותן בראש!

תארו מה הולך להיות בסקייטפארק החדש ?

הסקייטפארק החדש , שתוכנן ונבנה ע"י אבי לוזיה הוא בעצם 250 מטר שמחולקים ל2 אזורים – 100 מטר המיניוורט ו 150 מטר אזור הסטריט.

הרבה חבר'ה כבר מגיעים לסשנים ומפרקים פה את המקום! בקרוב אנחנו נתחיל להריץ הרבה תחרויות , חוגים וקייטנות , דמויים ועוד הרבה פעילויות שקשורות לסקייטפארק. STAY TUNED

איך אתם רואים את סצנת הסקייטבורד בארץ בשנים האחרונות: מהיכן שאתם התחלתם, היום ומה צפוי לנו בהמשך?

הסצנה בגדילה והתפתחות מטורפת , נבנים כבר סקייטפארקים בכל עיר ומושב בארץ והרבה הרבה ילדים חדשים נכנסים לתחום.

בתקופה שלנו לא היה דבר כזה סקייטפארק , היה את "מרכז מאיה"  שבתכנון שלו היה יותר מתאים לרולרבליידס מאשר סקייטבורד והיה את הספורטק שהיו תקופות שהיה בתשלום. לאחר מכן התחילו לצוץ לאט לאט עוד סקייטפארקים עד שהעיריות התעוררו והבינו שכל עירייה חייבת אחד כזה בעיר שלה.

אנחנו בהחלט צופים שהתחום עוד ילך ויגדל לאור הייחודיות שלו , האתגר והריגוש שהתחום הזה מקנה לילד- מה ששום דבר אחר לא יכול להקנות וכמובן הניתוק של הילדים מעולם הסמארטפון ( מה שמהווה היום נכס להורים ).

לגבי הסצינה שלנו – אני חושב שיש הרבה יותר מקום לאחדות ושיתוף פעולה מקסימלי בין כולם. מאמין שזה ישתפר עם הזמן 🙂

סקייטפארק 6

בתמונה: דקל אפרון בסקייטפארק בקיסריה

מה המגמות בעולם כיום: סטריט , סקייטפארקים, רמפות , בריכות??

כיום יש מגוון רחב ועדיין נותנים בראש בכל התחומים!!

אפשר לראות שתחום הטרנזישן בארץ ובעולם בכלל בהתפתחות אדירה והרבה הרבה יותר סקייטרים נכנסים לזה .

לא חסרים סקייטרים הארד קור בארץ , מה שכן חסר זה יותר ספוטים בסטריט. (קדימה סקייטרים להתחיל ללמוד אדריכלות ובנייה ולבנות לנו בטון חלק במקום אקרשטיין ,קארבים ומדרגות משיש ברחובות וכו'..)

SAVE THE DATE…

סקייטבורד , סקייטפארק

שריינו שריינו – 11.8  יום חמישי אירוע פתיחה לחנות החדשה + הסקייטפארק במתחם קניון אושילנד.

תתקיים תחרות ובה יחולקו פרסים כספיים בסכום כולל של  2000 ש"ח ב מ ז ו מ ן (18+) , הנחות ומבצעים בחנות , מלא תחרויות לכל הילדים שיגיעו , נחלק מלא מלא כובעים של VOLCOM , סטיקרים ועוד .

לסיום

בהזדמנות נדירה זו , אנחנו רוצים להגיד גם תודה ענקית לכל משפחת בורדרליין על התמיכה הלא מובנת מאליה ובאמת על הרצון הטוב לקדם , להתקדם ולשנות.

יואב, צחי, רועי, מיקה, דניאל, אלון – אין עליכם!

תודה לכל הזכיינים , מנהלי החנויות והעובדים שיוצרים שת"פ מדהים , תודה לטימניקים הנדירים בסקייטבורד ובגלישה ותודה למשפחה , חברים וללקוחות האדירים שלנו שמאפשרים לנו להמשיך ולהגשים את החלום שאנחנו חיים בו.

KEEP ON ROLLING!

Spread the love

Ping- & Trackbacks

תגובה אחת ב סקייטפארק בתוך החדר שלי…

  1. פינגבק: מי עמד מאחורי הראמפה שהייתה בפסטיבל מידברן 2017? - getx

תגובות סגורות