סיקרט סקייט ספוט - SECRET SKATE SPOT עמוד הבית

סיקרט סקייט ספוט – SECRET SKATE SPOT


טיבט I צילום: ג’סטון פרנסיסקו 

Down the backstreets הוא ספר חדש המבטיח להציג ספוטים נדירים של סקייטבורד שעוד לא נראו עם ביצועים של מחליקים מובילים. הצילומים נאספו על ידי גסטון פרנסיסקו, צלם ארגנטינאי שעובד רבות עם חברת רד בול. את הטקסטים כותב ניאל ניסן, עורך מגזין Kingpin לשעבר והעורך והמפיק הוא ליאור צלרינג, מייסד ועורך מגזין אדרנלין לשעבר. 

כולנו מכירים את המקומות המפורסמים להחלקה על סקייטבורד. מהמדרגות של אל טורו ועד הפארק הרצחני Burnside בפורטלנד. אבל מה עם הפנינות שאף אחד לא שמע עליהם? אלו שצריכים אולי עוד מטוס או נסיעה ארוכה על מנת להגיע אליהם.

הספר Down the backstreets מבטיח לגלות קצת מהמקומות הללו. ייחודו של הספר הוא בשילוב של צילומים איכותיים במיוחד של מחליקים מובילים במקומות הזויים בשילוב עם מלל המסביר את הסיפור מאחורי כל תמונה. כספר שנוצר על ידי מחליקים עבור מחליקים הצוות רוצה לתת כבוד לאמנות הסקייטבורד ולאמנות חיפוש ומציאת הספוטים שהיא דרך חיים עבור מחליקים רבים בעולם.

סיקרט סקייט ספוט - SECRET SKATE SPOT

צ’ילה I צילום: ג’סטון פרנסיסקו 

הספר הוא פרויקט צד של אפליקציית Bolts Club, אפליקציה שפועלת כבר מספר שנים ומאפשרת למחליקים מכל העולם לעלות סרטוני וידאו שלהם מספוטים שונים בעולם ולזכות בפרסים כספיים. באפליקציה יש כיום מאות ספוטים מכל העולם ובכל ספוט יש ביצועים שונים של מחליקים מקומיים ואחרים שמתחרים על הביצוע הטוב ביותר.

סיקרט סקייט ספוט - SECRET SKATE SPOT

הודו I צילום: ג’סטון פרנסיסקו 

אם אתם מעוניינים לתרום לפרויקט ולסייע לו להצליח אתם מוזמנים לתרום בעמוד האינדיגוגו.

אפשר לתרום סכום מינימאלי וכמובן לקבל את הספר או לתרום סכומים גבוהים יותר ולקבל שלל הטבות שונות.

לינק לתרומות לפרויקט באינדיגוגו:

https://www.indiegogo.com/projects/bolts-club-down-the-backstreets-skateboard-book?fbclid=IwAR0jUz0B1RaPGYYydNbJ-oNXZUka8qMhx52MvPaSsWy1lPwJkJ6LfiyTO-U#/

לינק לחשבון האינסטגרם של הצלם  Gaston Francisco:

https://www.instagram.com/gastonfrancisco/

 

 

 

 

Spread the love