סופר גרופ - אליפות הארץ בסקייטבורד לקבוצות של VANS עמוד הבית

סופר גרופ – אליפות הארץ בסקייטבורד לקבוצות של VANS


בתמונה: הקבוצה הזוכה מ Gili's Skateshop

סופר גרופ – אליפות הארץ בסקייטבורד לקבוצות של VANS

מזל טוב ל – Gili's Skateshop  שלקחו את ה -Vans Shop Riot 2017  ביום רביעי האחרון (24.5)!! זו השנה השביעית סה"כ שגילי'ס לוקחים את מה שמוגדר (באופן לא רשמי) כאליפות הארץ לנבחרות סקייטבורד!

השנה האירוע התרחש בסקייטפארק החדש של העיר אשדוד, שתוכנן ע"י אבי לוזיה ונבנה ע"י חברת הפארקים הבין-לאומית Grindline Skateparks.

סופר גרופ - אליפות הארץ בסקייטבורד לקבוצות של VANS

בתמונה: הסקייטפארק החדש באשדוד / צילום: תומר גבאי

בתחרות ה BEST TRICK ניצח דורון ארד עם "דאבל-קיקפליפ" ענק מעל הפירמידה, ולקח הביתה שעון של NIXON x VANS. דורון הוא אחד הכישרונות הבולטים כרגע בסצנה הישראלית וזו הייתה השתתפותו הראשונה בתחרות השופ ריוט. אנחנו רוצים לאחל בהצלחה לדורון ולחבר'ה מגילי'ס שהולכים לייצג את ישראל בגמר האירופאי הגדול בעיר מילאנו שבאיטליה בתחילת אוקטובר הקרוב.

כבוד גדול לכל הנבחרות שהשתתפו:

Boarderline

Noiz Skateshop

Gili's Skateshop

Wheely Skate&Surf

השופ ריוט היא תחרות מקורית של VANS בין נבחרות חנויות הסקייט הטובות מכל רחבי אירופה. כל מדינה עורכת אליפות מקומית, בה נבחרת קבוצת הסקייטרים הטובה ביותר, אשר תתקדם לגמר הגדול להתחרות על תואר האליפות. זוהי השנה התשיעית בה מתקיימת תחרות השופ-ריוט ומטרתה היא להבליט את חנויות הסקייטבורד בכל סצינה מקומית ואת הסקייטרים המייצגים אותה.

סופר גרופ - אליפות הארץ בסקייטבורד לקבוצות של VANS

כל שנה VANS משתפים פעולה עם אומן אחר ליצירת השפה הויזואלית של התחרות, כחלק מהמסר של סקייטבורד כתרבות רחבה הכוללת בתוכה גם את עולם האומנות והמוסיקה. השנה הם בחרו באמן הרחוב והמאייר הבריטי Richt, שעבודותיו הוצגו בעבר בין היתר גם בברצלונה, לונדון, אמסטרדם ובעיר הולדתו – בריסטול.

בתמונה: כרזת סדרת התחרויות שופ ריוט הבינלאומיות של המותג "ואנס" באירופה

Spread the love