איך זה עובד ?

איך מתחילים , איך זה עובד ? 

לאחר הכניסה לדף הבית באתר , יש להקליק על האייקון מצד שמאל למעלה : הרשמה (+) . יש למלא את טופס ההרשמה כולל כל הפרטים המתבקשים לצורך שיוך הפוסט לקטגוריה הרלוונטית (ים/שלג/גלגלים על תתי הקטגוריות השונות) וכמו כן שיוך לקבוצת האוכלוסייה הרלוונטית (גברים/נשים /ילדים/מקצוענים ועוד…) . לאחר ההרשמה משתמש פשוט יירשם לאתר כ"מחבר". המשתמש יקבל פרטי גישה לכניסה ללוח ניהול ויוכל להעלות פוסטים/מאמרים לבלוג כללי לפי הקטגוריות שאליהן הוא משתייך .

כעת כל שנותר הוא להעלות פוסט בכל נושא רלוונטי שתבחרו רצוי עם תמונה אחת או יותר (מקוריות שלכם) , להזכירכם ניתן לעשות זאת באמצעות המחשב , טאבלטים וטלפונים ניידים (אתר רספונסיבי).

לידיעה , במידה והמשתמש/ת עוסקים ביותר מתחום אחד (הרי זה מבורך…) יש אפשרות להעלות פוסט ביותר מתחום אחד בהתאם למה שצוין בטופס ההרשמה .

הפוסטים יועלו כ"א בקטגוריה/תת קטגוריה/ והקהילה הרלוונטית (אלא אם כן הפוסט עוסק בנושא כללי , לדוגמא : חדשות , ציוד , בריאות וכדומה) .

בנוסף , אחת ליום אנו עורכי האתר נציג את הפוסטים המעניינים/מעשירים/חדשניים/מבריקים…ביותר בדף הבית של האתר (סליידרים) או לחילופין באחד מ 5 התחומים שקיימים כיום באתר בהמשך דף הבית :

חדשות , ציוד , תיירות , בריאות  או לימוד הדרכה וקייטנות .

לידיעתכם , המערכת נתמכת ע"י רוב הדפדפנים העדכניים (chrome,explorer,safari  & ect.) . העליתם את דף האינטרנט של getX והדף לא עלה כשורה ? ביצעתם הרשמה ומשהו השתבש בדרך ?…צריכים את עזרתנו ?        אנא פנו אלינו בהקדם למייל : info.getx1@gmail.com

עד 24 שעות מרגע הפנייה נשוב אליכם עם פתרון לבעיה . בהצלחה!!!

איך זה עובד 4 איך זה עובד 1 איך זה עובד 2 איך זה עובד 3

Spread the love