תיירות

תיירות


תיירות 2

 

תיירות אקסטרים היא מזמן כבר עניין של מה בכך , כמעט לכל דורש . התחלתם את התחביב שלכם בארץ ואתם מרגישים שהגיע הזמן "לפרוץ" גבולות…להרחיב אופקים ולעשות זאת מעבר לים…פנטסטי!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

לאלה שעדיין לא התחילו ומעדיפים להתחיל בחו"ל…מקובל בעיקר בחופשות ב"לבן" : סקי וסנובורד . גם כן פנטסטי ! מגוון היעדים בחו"ל הוא עצום , גם במקרה זה כמעט לכל כיס , לכל דורש , בכל רמה (מתחילים , מתקדמים , מקצוענים) ובכל עונה .

תיירות סקי 77

"העולם בכף ידך" אומר השיר…היום יותר מתמיד אתרי הגלישה (בים , בשלג ועל גלגלים) בעולם נמצאים ממש במרחק נגיעה מאתנו . גם במקרה של טיסות ליעדים שונים בחו"ל כיום מגוון האפשרויות ובעיקר בשנים האחרונות בעקבות הסכמי "שמיים פתוחים" שנחתמו לאחרונה בישראל , היצע הטיסות לחו"ל גדול מאי פעם וכתוצאה מכך גם מחירי הכרטיסים יורדים בהתאם . עובדה זו תקיפה מהיעדים הרחוקים ביותר ועד ליעדים הקרובים יותר , כ"א ע"פ יעד הנסיעה ותחום העיסוק .

תיירות סקייטבורד 1

מניסיוני (בין היתר כסוכן נסיעות בעבר) ומניסיונם של רבים אחרים שעשו ועושים זאת מדי שנה ולעיתים גם יותר מפעם בשנה , ניתן לעשות זאת באופן עצמאי או לחלופין באופן מאורגן . כיום ניתן למצוא חבילות סקי או חבילות גלישה ליעדים שונים (לרוב , ליעדים פופולאריים יותר) עם כל מרכיבי הנסיעה הנדרשים : ביטוח מורחב , טיסה , רכב/העברות , לינה , אוכל , ציוד , הדרכה ועוד . כמו כן ניתן להרכיב חבילות דומות באופן עצמאי ולהזמין כל מרכיב בנפרד . מה כדאי/משתלם יותר אתם שואלים ??? כמובן שכל מקרה/יעד/תחום/צורך/מספר הנוסעים ועוד…לגופו . לעיתים נוח יותר להזמין חבילה כוללת במחיר יותר יקר מאשר מזמינים כל רכיב בנפרד ו "לחסוך" לא מעט כאב ראש ולעיתים עדיף להזמין בנפרד , שוב הכל ע"פ מאפייני הנסיעה עצמה . טיסה נעימה ותיהנו !

תיירות 7

צחי כהן , צוות getX

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Spread the love