Gold Senior

GOLD SENIOR


 

 

 

 

 

 

GOLD SENIOR 9אחד הנושאים המאוד חשובים לנו ב getX הוא לספר את הסיפור…מתי , היכן ואיך הכל התחיל ? מיהם האבות המייסדים של ענף אקסטרים זה או אחר בישראל ? חשוב לנו להנחיל את מורשתם בתחום לאלה הוותיקים והחדשים כאחד ,  יתכן שלא שמעו עליהם מעולם . אנחנו ב getX מאמינים כי ללא לימוד העבר קשה מאוד יהיה לבנות את העתיד , מה עוד שיסודות חשובים כאלה ערכם לא יסולא בפז !

GOLD SENIOR 8

קהילה זו היא הדור המייסד , הוותיק והמנוסה ביותר בתחומים שבהם אנו עוסקים ב getX והרבה בזכותם אנחנו כאן . גלשני הגלים הראשונים שהובאו לארץ (1956) ע”י דוריאן “דוק” פסקוביץ’ למציל התל אביבי שמאי קנצפולסקי הידוע בכינויו ‘טופסי’  . הראשון שהביא לארץ את גלשני הרוח היה דורון עזרא, שהיה הבעלים של החברה “ימית סחר” והחליט לייבא מאירופה את גלשני הרוח בשנת 1973.

שמות אלה ושמות נוספים של גולשים שכבר לא אתנו וגולשים שייבדלו לחיים ארוכים (ולא רק גולשים…) יצוינו בקהילה זו בין אם באופן ישיר על ידם ובין אם באופן עקיף ע”י אחד מבני משפחתם , חבריהם ומכריהם לדרך .

GOLD SENIOR 9

 

כל מי שבידו מידע על ענפים נוספים בתחום שבהם getX עוסקת ועשויים היו להופיע כבר אז בישראל כמו : גלישת רוח בים , גלישת סקי בשלג בחרמון/בחו”ל מוזמן להעלות פוסט רלוונטי בנושא או לפנות אלינו במייל : GETX.INFO1@GMAIL.COM

צחי כהן , צוות getX

 

GOLD SENIOR 7

Spread the love