getX , מי אנחנו ?


אודות getX

שלום לכם ,

שמי צחי , התחלתי את דרכי באחד מענפי ספורט ה אקסטרים ACTION SPORTS כגולש גלים בגיל 14, בדיוק לפני 30 שנה . עם השנים התחברתי והתנסיתי במספר תחומים נוספים כגון : סאפ וקייט  סרף , סנובורד וסקי , סקטבורד ורולר בליידס , סקי מים (בכבלים ובסירה) . תחומי ספורט אלה הינם דרך חיים עבורי .

מזה מספר שנים שאני חושב להקים קורת גג אחת לשלושת תחומי ספורט האקסטרים: ים , שלג וגלגלים .


ספורט אקסטרים

בשנה האחרונה שיתפתי חבר ברעיון , שבין היתר עסק עד לא מזמן בתפקיד אופרטיבי בחברת סטארט אפ . הרעיון שהצגתי בפניו "הדליק" אותו והוא נענה בחיוב לקחת חלק פעיל במיזם . תוך זמן קצר יחסית הפכנו את הרעיון למציאות. נחום ואני הקמנו את getX במטרה לתת מענה הולם לעולם התוכן והקשרים החברתיים של קהילת האקסטרים בישראל , קהילה גדולה שעד כה הייתה מפוזרת (ברשת ומחוצה לה).

אקסטרים

 

ב getX ניתן למצוא תוכן שעוסק (כמעט) בכל נושא המשיק לעולם התוכן של ספורט האקסטרים , תוכן שהקהילה לרוב מזינה ומעלה לאתר . בין היתר תמצאו כתבות/פוסטים על הנעשה בישראל ובחו"ל בעבר, בהווה ובעתיד .

מטרת העל של getX היא להביא לגידול בחשיפת תחומי ספורט אלה בקרב הקהל הרחב בישראל תוך הכרה והוקרה אמתית לקהילת האקסטרים והישגיה על גווניה השונים המרכיבים אותה , כ"א בתחומו .

אנו מאמינים שגידול בחשיפה יביא למודעות גדולה יותר שבסופו של דבר תסייע לקידום ספורט האקסטרים בישראל ע"י הקצאת משאבים רבים יותר מאלה העומדים לרשות הקהילה כיום :

מימון לאגודות , ארגונים וספורטאים בודדים מצד גורמים מסחריים , סיוע מצד המדינה בכל הקשור להגדלה ולהקלת  תהליכים ביורוקרטיים שתקועים כיום .הירתמות הקהילה לטובת מאבקים ירוקים הקיימים במדינה ועוד.

לסיכום ,פעילותה של  getX  באה לקדם את ספורט האקסטרים בישראל .

אנו מאמינים שככל שקהילת getX תגדל , getX תהיה בעלת השפעה רבה יותר על סדר היום של עולם הספורט בישראל.

getX מספקת לגולש מידע עדכני ומעניין ברוב תחומי הידע ופעילות האקסטרים בים , בשלג ועל גלגלים , ומכסה את מרבית תחומי התוכן שקהילת האקסטרים הקיימת והחדשה מתעניינת בה : החל מחדשות, ציוד , בריאות , תיירות ועד לימוד והדרכה בארץ ובעולם .

האתר פועל ע"פ עקרונות יסוד אתיים : מקצועיות , אמינות ואיכות , איזון והיעדר כל משוא פנים וכמובן – מהירות . אלה , בצד הטמעה של מרכיבים אינטראקטיביים מעולם האינטרנט, הופכים את getX  לאתר הראשון מסוגו בישראל ובעולם.

בנוסף, מתפעל getX מערך קהילות  גדול שבשלב  מאוחר יותר יפעיל מספר רב של בלוגים אישיים במגוון נושאים.

שלכם , צחי

 

מה זה getX ?

getX הינו המפגש הראשון שבו כל חובבי הEXTREME נפגשים, מדברים, מחליפים ומשתפים חוויות, וידאו ותמונות, אוספים מידע, מוכרים וקונים ומעל הכול נהנים!

getX הינו one stop shop הנותן מענה לכלל צרכי הגולשים באתר אחד .  כמו כן מייצר ערך אמתי ואיכותי למשתמש בכל הקשור לעולם התוכן והקשרים החברתיים שלו סביב עולם ה EXTREME .

ב getX תקבלו מידע אודות מצב הים/השלג : הגלים והרוח (טקסט , סרטונים ותמונות) , רכישת ציוד חדש ויד שנייה (לוח) . חדשות מהארץ ומהעולם בכל הקשור לעולם התוכן של התחומים שאנו עוסקים בהם : ים , שלג וגלגלים . לימוד , הדרכה וקייטנות בתחומים השונים . תיירות בארץ בעולם הכוללת בין היתר אתרי גלישה בים ובשלג , סקט פארקים ועוד . לסיום , העיקר הבריאות…כיצד לשמור על כושר לאורך השנה , תזונה נכונה תוך כדי שמירה על כללי בטיחות כמובן !

מעל הכל getX מרכזת קהילה על גווניה השונים : מקצוענים , נשים גברים וילדים , OLD SCHOOL  , SENIOR , GOLD SENIOR , קבוצות שונות ועוד .

המטרה , לתת לכם הגולשים בין אם אתם חושבים להתחיל ובין אם התחלתם וברצונכם להתקדם לשלב הבא . בין אם אתם המקצוענים שבחבורה , משווקים , אנשי מקצוע וכדומה…במה להביע את עצמכם בכל דבר ועניין שעשוי לתרום לטובת הכלל .

מדוע דווקא 3 תחומים אלה (ים שלג וגלגלים) ומה הקשר ביניהם ?

בין אם מניסיוני האישי ובין אם מניסיון של הרבה אנשים שהכרתי מתחומים אלה לאורך השנים : חברים , מקצוענים ומה שביניהם…קיים קשר הדוק לעיתים בין 3 התחומים . אם בגלישת גלים עסקינן אז בוודאי שהסקטבורד והסנובורד מהווים תחליף בעת הצורך או לחילופין הם הדבר לכשעצמו בעת הבחירה שלנו . לפעמים הים שקט ואין גלים…אין ספק שאז הסקטבורד מהווה תחליף פנטסטי לגלשן רק שאין צורך בגל כי אם במשטח החלקה בטיילת הסמוכה , בפארק , או בכל מקום בטוח אחר שניתן להחליק בו . הסנובורד אף הוא מבוסס בהרבה מקרים על טכניקת גלישת הגלים או ההחלקה על הסקטבורד (על אחת כמה בכל מה שקשור לקפיצות) , רק שצריך להיות במקום הנכון עם התנאים המתאימים כמובן . אפשר ביחד ואפשר גם לחוד כמובן , הכל ע"פ בחירה והתאמה אישית לגולש/ת המתחיל/ה או המתקדם/ת .

ניתן כמובן לשלב תחומים אחרים שלא ציינתי כגון סאפ לחובבי הז'אנר וסטריט סאפ (לונג בורד סקטבורד) , גלישת גלים ורוח / קייט , כמו כן סנובורד וסקטבורד שטח MOUNTAIN BORD ועוד ועוד….כל זאת כמובן במידה ורוצים להרחיב את היריעה לתחומים נוספים שכבר עוסקים בהם כיום ומחפשים גיוון וכניסה לתחומים חדשים מחד אולם עדיין בעולמות האקסטרים הקשורים בצורה זו או אחרת לעיסוק/לתחום הנוכחי מאידך .

לסיכום , לא חייבים לשלב כלל , כל אחד ואחת בדרכו/ה . החשוב מכל הוא במידה ותבחרו באחד מתחומים אלה או לאלה שכבר בחרו – לכו עם זה ככל שתוכלו , תתקדמו והכי חשוב תיהנו!!!

getX , מי אנחנו ?

צוות getX מורכב בעיקר מהמשוגעים לדבר אך לא רק…

צחי כהן – מייסד ומנהל כללי

בוגר תואר ראשון עם מיקוד בניהול/מנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה , התמחות בשיווק. בעל ניסיון של 20 שנה כאיש ומנהל מכירות במספר חברות מובילות במשק / בתעשייה. גולש גלים וסאפ, סנובורד (ארה"ב ואירופה…כולל בחרמון), סקייטר בעבר הרחוק.

נחום גרטנר – מייסד ומנהל תפעול

B.s.a מהנדס תעשייה וניהול , M.b.a במנהל עסקים ממכללת רופין. ניסיון של 15 שנה בתחום האלקטרוניקה וההיי טק בתפקידי תפעול במגוון תחומים. מוטו בחיים: המוזיקה כדרך חיים.

עידו דר אל / ים – כותב בנושא גלישת גלים, לונג בורד וסאפ, טיולי גלישה, איכות הסביבה, WSL 

גולש גלים מקצועי ובעל ניסיון של מעל 30 שנה בתחום הכולל אימון ושיפוט גלישה . יו"ר ומייסד ארגון גולשי גלים חירשים בישראל , יו"ר ארגון גולשי גלים חירשים עולמי ואלוף העולם בגלישת גלים לשנת 2013 .

דורון כורש / ים – צלם סטילס ווידאו, עורך וידאו. יועץ בעניינים ניהוליים פנים ארגוניים.

בוגר לימודי צילום מקצועי בבית הספר לצילום "סטודיו גברא" בתל אביב. התמחות בצילום מסחרי-"סטודיו דרור כץ". עוסק בצילום מקצועי מאז 2009. תחומי התמחות – אדריכלות ועיצוב פנים, צילומי מוצר, צילומי אוכל, ספורט וגלישה.

סטפני בן סימון / ים – כותבת, מצלמת ונושמת ים. נושאים הקשורים לגלישת גלים, נשים וגם גברים

רוחנית עם ראש בעננים ורגליים על הקרקע. הצילום עבורה הוא מפלט, חלום, מענה לנפש שלא יודעת לבטא את עצמה במילים ולכן דורשת להקפיא ולנצור רגעים מיוחדים שיש לשמור ולהוקיר. בנוסף סטפני כותבת במגזין ומעת לעת כותבת בלוג באתר.

אושרי סודרי / ים – כותב בנושא תחזיות גלים, מבנה הגלשן וסקירות גלשנים, כושר ותזונה

מאמן כושר, מאמן שחייה והידרותרפיסט. גולש מגיל 12 בארץ ובעולם. פריק של הים, מזג האוויר ואורח חיים בריא. מוטו בחיים: "החיים הם מסע ארוך, תיהנו מהם"

גבי בולוביק / ים – כותב בנושא גלישת גלים בארץ ובעולם, טיולי גלישה ואימוני גלישה, WSL

גולש גלים מנוסה ומאמן גלישה מקצועי. עסק במספר תחומים בעולם הגלישה: לימוד, שיווק וכתיבה. מארגן קבוצות גלישה בחו"ל לצורך לימוד ואימון

שרון מושקוביץ' / ים – כותב בנושא גלישת רוח ואיגוד השייט בישראל

גולש רוח חובב בעל ותק של 11 שנים בתחום . אתרי גלישה מועדפים בארץ: בת גלים, קיסריה, כינרת. בחו"ל – הוואי.

עמרי חצור / ים – כותב בנושא סאפ , גלישת גלים ואיכות הסביבה

כיום גולש מקצועי ומתחרה על סאפ בארץ ובעולם, גולש גלים. התחרה בגלישת רוח אולימפית בעבר, אלוף אירופה וסגן אלוף עולם לנוער. מכור להרגשה, לריחוף וליכולת הזאת להתנתק לרגע מכל דבר קרוב ובאותו זמן להתקרב לכל מה שרחוק.

ברק קידר / שלג – כותב בנושא סנובורד

מדריך מקצועי וגולש סנובורד מנוסה . גלש באינספור אתרים ברחבי העולם…וגם בחרמון . בנוסף לכל גם סקייטר בנשמה .

מקסים סרדיוקוב / שלג וים – צלם ועורך וידאו באמצעות רחפן, מתמחה בצילום וידאו במצלמת GOPRO

התחיל את דרכו בעולם האקסטרים בים. ב 5 שנים האחרונות נדבק בחיידק הסקי. כשאני מגיע לעשות סקי , לא מעניין אותי שום דבר אחר, כלום! כל מה שאני רוצה לעשות מאותו הרגע הוא לגלוש עד צאת הנשמה, עד שלא עומדים על הרגליים בסוף היום ולדעת שמחר מתחילים מחדש.

בני טולדו / גלגלים – כותב בנושא סקייטבורד

סקייטר מקצועי וותיק ומנוסה. מדריך סקייטבורד ומשווק מותג סקייטבורד בינלאומי בישראל.

טומי בויארצ'ק / גלגלים – כותב בנושא סקייטבורד, מוזיקה וסצנת הסקייט בכלל בארץ ובעולם

נולד וגדל בעיר חיפה, נוסע על סקייט מגיל 9. כמו כן מצלם סקייטבורד, מפיק אירועים ומקדם את התחום בכל דרך אפשרית – הסקייטבורד הוא ההשראה הכי גדולה שלו. כמו גם בפאנקרוק, בסקייטבורד אפשר לעשות טומי לוקח את הסקייט לכל מקום שהוא הולך.

נעים להכיר , צוות getX

!Go getX

אקסטרים ספורט

 

 

Spread the love